امروز قصد داریم در جاست تک به شما کاربران عزیز نشان دهیم که و اضطراری وارد و ثبت کنید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

همانطور که در جریان می باشید ، در ایفون یکی از کاربرد های اساسی برنامه ی Health در زمینه ی فیتنس و ثبت فعالیت ها می باشد و همانند یک اپل واچ و یا سایر سنسور های متصل به دیوایس می تواند کاربردی باشد . اما یکی دیگر از ویژگی های مفید و کمتر شناخته شده در این برنامه Medical ID می باشد . در واقع ، برخی از اطلاعات بسیار مهم Medical ID توسط صاحب ایفون تکمیل می شود و همچنین می تواند اجازه دهد تا این اطلاعات در مواقع ضرروی توسط سایر اشخاص مورد بررسی قرار گیرند و ان ها را نمایش دهد . البته با این فرض که این اطلاعات وارد شده مناسب باشند .

اما با تمام این تفاسیر ، باید گفتکه قابلیت Medical ID می تواند اطلاعاتی را از صاحب خود مانند نام ، تاریخ تولد ، شرایط پزشکی ، یادداشت های پزشکی ، الرژی ها و عکس العمل ها ، دارو ها ، اضافه کردن نوع گروه خونی ، اضافه کردن عضو اهدایی ، وزن ، قد ، اضافه کردن مخاطبین اضطراری و سایر اطلاعاتی را که شما به ان اضافه می کنید را نمایش دهد .

و اما اموزش راه Medical ID برای شرایط اورژانسی در ایفون :

توجه داشته باشید که در این اموزش شما می توانید با پر کردن اطلاعات مناسب برای قابلیت Medical ID ، از این پس جزئیات بیشتر و مناسب تری را در شرایط اورژانسی ارائه دهید .

  1. ابتدا می بایست برنامه ی Health را در ایفون اجرا کرده و سپس به بخش Medical ID در گوشه ی پایین و سمت راست این برنامه مراجعه کنید .
  2. سپس در تب Medical ID می بایست برروی گزینه ی قرمز رنگ Create Medical ID تپ کنید .
  3. حال کافیست در صفحه ی جدیدی که برای شما باز می شود ، اطلاعات و جزئیات مورد نظر خود را وارد کنید . همچنین ، توجه داشته باشید که ارائه ی اطلاعات بیشتر در اکثر مواقع مناسب تر و کاربردی تر خواهند بود و از طرفی ، در نظر داشته باشید که هیچ یک از این اطلاعات موجود در داده های برنامه ی Health در سایر برنامه ها به اشتراک گذاشته نخواهد شد ، بلکه تنها در پنل Medical ID نشان داده خواهند شد .
  4. در پایان ، کافیست برای ثبت اطلاعات خود در ایفون برروی گزینه ی Done در گوشه ی و بالا سمت راست صفحه تپ کنید .

حال ، پس از انکه مشخصات خود را به درستی در بخش Medical ID ثبت کردید ، اجازه دهید تا ان ها را در لاک اسکرین مورد بررسی قرار دهیم تا مطمئن شویم که در این قسمت هم برای شرایط اضطراری نمایش داده می شوند . در واقع ، هر کس که اطلاعات خود را در بخش Medical ID وارد کند ، این امکان وجود دارد تا اطلاعات او را در لاک اسکرین مشاهده کرد .

و اما بررسی اطلاعات وارد شده در Medical ID در لاک اسکرین یک ایفون :

بنابراین ، سوال بعدی که پیش خواهد امد ، ان است که چگونه می توان اطلاعات Medical ID را در لاک اسکرین مورد بررسی قرار داد ؟ باید بگوییم که اگر اطلاعات مورد نظر همانطور که در بالا اشاره شد ، وارد شده باشند ، می توان به سادگی و حتی در صورت وجود رمز عبور در ایفون این اطلاعات را در لاک اسکرین مشاهده کرد ، که در ادامه نحوه ی مشاهده ی ان ها را به شما اموزش خواهیم داد .

  1. ابتدا می بایست قفل دیوایس خود را باز کرده و برنامه ی Health را در ایفون اجرا کنید و سپس به بخش Medical ID در گوشه ی پایین و سمت راست این برنامه مراجعه کنید.
  2. اکنون در صفحه ای که برای شما باز خواهد شد ، می بایست برروی گزینه ی Edit در گوشه ی بالا و سمت راست صفحه تپ کنید تا اطلاعات پزشکی شما در ایفون نمایش داده شوند .
  3. سپس در بالای صفحه ، می بایست سوییچ گزینه ی Show When Locked را فعال کرده و در حالت ON قرار دهید . (البته قابل ذکر است که فعال کردن این گزینه اختیاری است ، چرا که با فعال کردن ان از این پس هر کسی می تواند اطلاعات پزشکی شما را در لاک اسکرین مشاهده کند)

پس از انجام مراحل بالا ، همانند تصویر زیر می توانید از این پس در هنگام وارد کردن رمز عبور دیوایس خود در لاک اسکرین ، برروی گزینه ی Emergency در گوشه ی پایین و سمت چپ صفحه تپ کنید و مجددا در صفحه ی جدیدی که برای شما باز خواهد شد ، می بایست برروی گزینه ی Medical ID در گوشه ی پایین و سمت چپ صفحه تپ کنید تا بتوانید اطلاعات پزشکی را در لاک اسکرین مشاهده کنید .

چگونه در ایفون Medical ID for Emergency را راه اندازی کنیم ؟

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 19
برچسب ها :

تاريخ : دوشنبه 23 بهمن 1396 | 17:57 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By BlackSkin :.