ممکن است iOS 12 گزینه های جدید Do Not Disturb را برای رد تماس های تلفنی خودکار و غیرفعال کردن نوتیفیکیشن ها را ارائه دهد

براساس اخرین گزارشات منتشر شده از سوی وب سایت بلومبرگ ، ظاهرا شرکت اپل قصد دارد در iOS 12 ها را در اختیار کاربران قرار دهد . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

مطابق با یک گزارش جدید در روز دوشنبه ، باید گفتکه از میان چندین پیشرفت های انجام شده در ایفون و ایپد ، گفته می شود که برای بروزرسانی نرم افزاری iOS 12 در امسال ، (کدی به نام Peace) بکار برده شده است که یک حالت بهبود یافته از Do Not Disturb همراه با گزینه ها و تاگل های اضافی برای فیلتر کردن تماس های تلفنی و نوتیفیکیشن های ناخواسته می باشد .

و اما در گزارش بلومبرگ امده است که :

یک نسخه ی بروز شده از Do Not Disturb در iOS 12 وجود دارد که به کاربران این امکان را خواهد داد تا گزینه های بیشتری را برای رد تماس های تلفنی خودکار و یا غیرفعال کردن نوتیفیکیشن های خود در اختیار داشته باشند .

در واقع ، همانطور که در جریان می باشید ، در iOS 11 حالت Do Not Disturb برای رانندگی همراه با یک ویژگی جدید بنام Do Not Disturb While Driving گسترش یافته است . بنابراین ، همانطور که از نام ان پیداست ، این حالت جدید تمامی تماس های تلفنی و نوتیفیکیشن های ورودی را در زمانیکه ایفون شما تعیین می کند که شما در حال رانندگی هستید ، غیرفعال می کند .

همچنین ، لازم به ذکر است که بلومبرگ سایر جزئیات جالب دیگری را که مربوط به تمرکز مجدد اپل برروی کیفیت نرم افزاری می باشد ، به اشتراک گذاشته است . از طرفی ، همانطور که قبلا گزارش شده است ، تیم های مهندسی می بایست زمان بیشتری را برای کار برروی ویژگی های جدید و تمرکز برروی اصلاحاتی همچون تلاش برای محدود کردن باگ ها و اشکلات داشته باشند .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : 0
موضوع : | بازدید : 19
برچسب ها :

تاريخ : چهارشنبه 25 بهمن 1396 | 0:15 | نویسنده : همه چی از همه جا مربوط به جام جهانی |