چگونه هوم پاد را همراه با ژستر های لمسی کنترل کنیم ؟

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 168

<strong></strong> کنیم ؟

اگر شما هم صاحب هوم پاد می باشید یا به هر دلیل خواستار اطلاع از نحوه ی کنترل هوم پاد همراه با ژستر های لمسی می باشید ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات و اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که جدای از استفاده از سیری ، انواع مختلفی از اقدامات مبتنی بر لمس وجود دارند که شما می توانید برای کنترل این هوم پاد نیز استفاده کنید . به همین منظور ، ما قصد داریم تا بواسطه ی ان ها در این پست آموزشی خودمان و ویدوئویی که در ادامه قرار داده ایم ، قدم به قدم با شما کاربران عزیز همراه باشیم و شما را تا حد ممکن راهنمایی کنیم .

البته ، در نظر داشته باشید که سیری به وضوح می تواند بهترین روش برای کنترل هوم پاد شما بشمار اید . چرا که هر چیزی را که شما با لمس کردن می توانید انجام دهید ، شما نیز می توانید با سیری هم انجام دهید . با این حال ، مواقعی وجود دارند که در عوض ان مورد برای استفاده از رابط لمسی بسیار اسان تر و راحت تر می باشد.

بنابراین ، سه وظایف عمده و اولیه وجود دارند که شما می توانید با تپ کردن بوسیله ی یک انگشت نیاز خود را انجام دهید ، که این سه وظایف عمده و اولیه شامل فراخوانی سیری ، کنترل موزیک و تنظیم صدا می باشد .

و اما  بیایید یک نگاهی بیندازیم :

 فعال سازی سیری :

گفتنی است که سیری می تواند توسط هر کسی به سادگی و با گفتن این عبارت واضح و مشخص Hey, Siri فعال شود ، اما اگر شما ترجیح می دهید تا بصورت دستی سیری را فراخوانی کنید ، این امر براحتی امکان پذیر است . 

در واقع ، این ژستر بصری و حسی می باشد و شبیه انچکه شما برروی ایفون خود انتظار دارید ، می باشد .

به این صورتکه ، برای احضار سریع سیری می بایست بسادگی این سطح لمسی را لمس کرده و نگه دارید .

در نتیجه ، شما خواهید فهمید که سیری بوسیله ی یک شکل موج نمایش داده شده برروی صفحه فعال می شود .

 کنترل موزیک :

هنگام پخش موزیک ، سه کنترل اصلی و ابتدایی برای مطلع شدن وجود دارند . در نتیجه ، اگر شما از هرگونه هدفون همراه با یک ریموت درون خطی استفاده می کنید ، اینها نیز می بایست نسبتا برای شما اشنا باشند .

در واقع ، می توانید با یکبار تپ کردن برای پخش و مکث موزیکی که درحال پخش می باشد ، اقدام کنید .

از طرفی ، می توانید با دوبار تپ کردن برای رد کردن و اسکیپ به اهنگ و یا قسمت بعدی اقدام کنید .

همچنین ، با سه بار تپ کردن می توانید برای مراجعه به ابتدای موزیک و یا موزیک پیشین اقدام کنید .

 کنترل حجم صدا :

از سوی دیگر ، در اینجا حجم صدا غالبا خود بیانگر همه چیز می باشد . به این صورتکه شما می توانید با تپ کردن برروی گزینه ی + برای افزایش حجم صدا استفاده کنید ، یا با تپ کردن برروی گزینه ی – برای کاهش حجم صدا استفاده کنید .

همچنین ، اگر شما برروی هر یک از این دو تا گزینه ی + و یا تپ کرده و نگه دارید ، این عمل باعث می شود تا بطور مداوم حجم صدا تا زمانیکه شما انگشت خود را از روی ان بر می دارید ، افزایش و یا کاهش یابد .

و اما توضیحات تکمیلی :

این کنترل کننده های لمسی تقریبا به اسانی مورد استفاده و تحت تاثیر قرار می گیرند و ان ها نسبتا آسان بخاطر می مانند و با سایر محصولات اپل سازگار می باشند.

همچنین ، هیچ نگرانی در مورد سوایپ کردن و یا ژستر های چند انگشتی وجود ندارند ، چرا که اپل قصد دارد همه چیز را ساده نگه دارد .

در پایان ، گفتنی است که شما می توانید در بخش دیدگاه ها به ما بگویید که آیا شما تا بحال فرصتی برای آزمایش هوم پاد پیدا کرده اید ؟ و اینکه برداشت شما از ان چه بوده است ؟

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

چهارشنبه 25 بهمن 1396 - 16:15
قدرت گرفته از نیلوبلاگ