چگونه برروی اپل واچ قابلیت یاداوری های تنفسی (Breathe Reminders) را غیرفعال کنیم ؟

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 90

<strong></strong> کنیم ؟

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه در صورت نیاز و تمایل برروی اپل واچ خود قابلیت یاداوری های تنفسی (Breathe Reminders) را غیرفعال کنید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

همانطور که می دانید ، اپل واچ بطور دوره ای و در فواصل معین نفس کشیدن را همراه با برنامه ی Breathe به شما یاداوری می کند ، که قصد دارد تا یک کاربر را برای یک سری از نفس کشیدن های عمیق پس از انکه به شما اشاره می کند و به شما برای (یک دقیقه نفس کشیدن) می گوید ، راهنمایی و هدایت کند . در واقع ، این امر در اپل واچ بسیار شبیه به قابلیت یاداوری به شما برای ایستادن و اندکی حرکت در اطراف می باشد ، که بعنوان یک ساعت مچی قصد دارد تا با اشاره کردن به شما رفتار سالم تری داشته باشید . بنابراین ، هدف از این عملکرد نفس کشیدن (Breathe) داشتن یک تفکر ذهنی و مربوط به اپلیکیشن Health ایفون برای مسیر داده های تنفسی از طریق بخش ذهنیت از اطلاعات برنامه ی Health می باشد . اما با تمام این تفاسیر ، هر کاربری خواستار یاداوری های تنفسی برروی اپل واچ خودش نمی باشد ، بنابراین اگر شما با صرف نظر کردن از استشمام و دم زدن می خواهید این قابلیت را غیرفعال کنید ، سپس شما می توانید یاداوری های تنفسی را برروی اپل واچ غیرفعال کنید .

در نتیجه ، در این اموزش قدم به قدم و مورد نظر باید گفتکه چگونگی یاداوری های تنفسی اپل واچ در سه روش متفاوت ؛ یعنی غیرفعال کردن یاداوری های تنفسی بصورت کامل ، یاداوری کردن ان ها برای یک مدت زمانی کوتاه و همچنین کسانیکه ان را تنها برای یک روز غیرفعال می کنند ، انجام می شود .

از طرفی ، در اولین موارد نخستین ، شما می توانید به سادگی با تپ کردن برروی گزینه ی Snooze بجای گزینه ی Start یاداوری تنفسی را نظر به اینکه برروی اپل واچ شما ظاهر می شود را سریعا رد کرده و بتعویق بیاندازید . (همچون تصویر بالا)

و اما اموزش غیرفعال کردن قابلیت یاداوری های تنفسی (Breathe Reminders) برروی اپل واچ :

بنابراین ، برای غیرفعال کردن کامل یاداوری های تنفسی ، می بایست مراحل زیر را انجام دهید .

  1. ابتدا می بایست برنامه ی Watch را برروی ایفون که با اپل واچ همگام و سینک شده است را اجرا کنید .
  2. حال می بایست برروی تب My Watch تپ کنید .
  3. پس از ان می بایست برروی Breathe تپ کرده و سپس به Breathe Reminders مراجعه کنید .
  4. در پایان می بایست گزینه ی None را برای غیرفعال سازی یاداوری های تنفسی برروی اپل واچ انتخاب کنید .چگونه برروی اپل واچ قابلیت یاداوری های تنفسی (Breathe Reminders) را غیرفعال کنیم ؟

شما همچنین می توانید تکرار و تناوب یاداوری های تنفسی را در همان بخش تنظیمات ، در صورتیکه شما ترجیح می دهید تا یاداوری های کمتر و یا بیشتری برای تنفس داشته باشید ، بجای غیرفعال کردن این ویژگی بطور کامل ان را تغییر دهید .

و اما چگونه قابلیت یاداوری های تنفسی (Breathe Reminders) را برای یک روز در اپل واچ بی صدا و غیرفعال کنیم :

در واقع ، گزینه ی دیگر ان است که قابلیت یاداوری های تنفسی را برای یک روز بی صدا و غیرفعال کنیم ، به این صورتکه این ویژگی بدون انکه بطور کامل برای همیشه غیرفعال شود ، تنها برای یک روز غیرفعال خواهد شد .

  1. ابتدا می بایست برنامه ی Watch را برروی ایفون که با اپل واچ همگام و سینک شده است را اجرا کنید .
  2. حال می بایست برروی تب My Watch تپ کنید .
  3. پس از ان می بایست برروی Breathe تپ کرده و سپس برروی تاگل Mute for today تپ کنید .

بنابراین ، اینکه شما قابلیت تنفس کشیدن (Breathe) را برای یک روز غیرفعال کنید ، یا به سادگی ان را برای یک مدت زمانی کوتاه غیرفعال کنید و یا ان را بطور کامل غیرفعال کنید ، بطور کامل به شما و نحوه ی استفاده شما از اپل واچ بستگی دارد .

 جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

چهارشنبه 25 بهمن 1396 - 16:15
قدرت گرفته از نیلوبلاگ