<strong></strong> را انتخاب کنیم ؟

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز اموزش دهیم که چگونه از ژستر کشیدن و انتخاب کردن چندین تصویر در ایفون و ایپد استفاده کنید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که جدیدترین نسخه های iOS یک ژستر مناسبی همچون کشیدن انگشت خود برروی صفحه نمایش را ارائه می دهند که اجازه می دهد تا کاربران ایفون و ایپد به سرعت چندین تصاویر را از برنامه ی Photos انتخاب کنند ، بدون انکه مجبور باشند برروی تصاویر بطور مداوم تپ کنند و یا از روش انتخاب دسته بندی براساس تاریخ استفاده کنند.

بنابراین ، همراه با ژستر کشیدن و انتخاب کردن در سیستم عامل iOS ، شما می توانید تصاویر بسیاری را که می توانید برروی صفحه نمایش مشاهده می کنید را انتخاب کرده و سپس شما می توانید ان ها را به اشتراک بگذارید ، یا به فولدری دیگر اضافه کنید ، یا انتقال دهید و یا سایر اقدامات مورد نیاز را انجام دهید . از طرفی ، بیاد داشته باشید که این امر بسیار شبیه به کلیک کردن و کشیدن نشانگر موس برروی کامپیوتر های مک و یا ویندوز برای انتخاب گروهی فایل ها و تصاویر می باشد ، اما با توجه به ماهیت صفحه نمایش لمسی آیفون ، ایپد و آیپاد تاچ شما در عوض می بایست از یک قابلیت تپ کردن و کشیدن انگشت خود برروی صفحه نمایش استفاده کنید .

و اما اموزش انتخاب کردن چندین تصویر همراه با یک ژستر کشیدن و انتخاب کردن در ایفون و ایپد :

بنابراین ، در اینجا می توانید نحوه ی استفاده از ژستر کشیدن و انتخاب کردن چندین تصویر در کمترین زمان ممکن در iOS را بیابید .

  1. ابتدا می بایست در iOS برنامه ی Photos را باز کرده و سپس به هر البوم مورد نظر و یا Camera Roll مراجعه کنید . چگونه در ایفون و ایپد همراه با یک ژستر کشیدن و انتخاب کردن به سرعت چندین تصویر را انتخاب کنیم ؟
  2. سپس می بایست برروی گزینه ی Select تپ کنید .چگونه در ایفون و ایپد همراه با یک ژستر کشیدن و انتخاب کردن به سرعت چندین تصویر را انتخاب کنیم ؟
  3. اکنون می بایست برای شروع کار برروی تصویر مورد نظر تپ کرده و به نگه داشتن انگشت خود برروی تصویر مورد نظر و کشیدن انگشتتان برروی نقاط دیگر از صفحه نمایش به منظور انتخاب سایر تصاویر ادامه دهید و پس از انتخاب تمامی تصاویر مورد نظر می بایست انگشت خود را از روی صفحه نمایش به منظور توقف انتخاب تصاویر بردارید . چگونه در ایفون و ایپد همراه با یک ژستر کشیدن و انتخاب کردن به سرعت چندین تصویر را انتخاب کنیم ؟

همچنین ، بیاد داشته باشید که شما می توانید هم با انتخاب کردن و انتخاب نکردن تصاویر همراه با کشیدن انگشت خود برروی صفحه نمایش به منظور انتخاب تصاویر ادامه دهید ، (به این صورتکه ، فرض کنید برای انتخاب نکردن تصاویر انتخاب شده می بایست انگشت خود را برعکس (یعنی خلاف جهت) برروی صفحه نمایش بکشید) . بنابراین ، پیشنهاد می کنیم این مراحل اموزشی را حتی اگر شما قصد انجام هرگونه عملی ، یا به اشتراک گذاری و یا انتقال تصاویر مورد نظر را ندارید ، ان را امتحان کنید.

چگونه در ایفون و ایپد همراه با یک ژستر کشیدن و انتخاب کردن به سرعت چندین تصویر را انتخاب کنیم ؟

بنابراین ، زمانیکه در برنامه ی Photos چندین تصویر انتخاب شده باشند ، شما می توانید ان ها را به اشتراک بگذارید ، یا از طریق AirDrop به یک مک یا سایر دیوایس های مبتنی بر iOS انتقال دهید ، یا ان ها را به فولدر های گوناگون انتقال دهید ، یا ان ها را در برنامه ی Files و یا ایکلود ذخیره کنید و بسیاری از موارد دیگرا را انجام دهید.

بیاد داشته باشید که مانند بسیاری دیگر از نکات مرتبط با ژستر ، این یکی از آن ترفند هایی است که شما می بایست خودتان امتحان کنید و یاد بگیرید که چگونه کار می کند . در نتیجه ، زمانیکه خود را با آن آشنا می کنید ، خواهید دید که چقدر سریع و کارآمد می باشد .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 85
برچسب ها :

تاريخ : چهارشنبه 25 بهمن 1396 | 16:15 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By BlackSkin :.