ویژگی های جدید انیموجی در iOS 12 : پشتیبانی از ایپد و فیس تایم ، کاراکتر های جدید و …

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 120

<strong></strong> های جدید و ...

براساس جدیدترین گزازشات منتشر شده از سوی خبرگزاری بلومبرگ ، ظاهرا شرکت اپل قصد دارد تا ویژگی های جدید انیموجی را در iOS 12 اضافه کند . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که شرکت اپل به منظور تمرکز برروی ثبات و اعتبار نرم افزار سیستمی خود نواوری را متوقف کرده است ، اما با این وجود چندین ویژگی جدید برای بروزرسانی بزرگ امسال خود در سخت افزار قدرتمند دیوایس هایی همچون ایفون ، ایپد و ایپاد تاچ برای سیستم عامل موبایل خود برنامه ریزی و در نظر گرفته است.

در واقع ، مطابق با گزارش Mark Gurman از سوی بلومبرگ در صبح امروز ، شرکت اپل در حال کار برروی چندین پیشرفت برای ویژگی انیموجی می باشد که در ماه نوامبر گذشته در کنار ایفون X رونمایی شده بود .

از طرفی ، پیشرفت های انیموجی در iOS 12 با نام کد Peace شناخته می شود که این امر مطابق با گزارشات منتشر شده شامل موارد زیر می باشد :

  • چندین کاراکتر جدید
  • پشتیبانی انیموجی از ایپد
  • پشتیبانی از فیس تایم
  • یک منوی مدیریت اسان تر

لازم به ذکر است که در حال حاضر ، iOS 11.3 در حال تست و زمان بندی برای انتشار در همین بهار می باشد که شامل چهار کاراکتر انیموجی جدید همچون شیر ، اژدها ، خرس و جمجمه است . از سوی دیگر ، برای پشتیبانی از انیموجی برروی ایپد ، این امر احتمالا نیازمند به ایپد های جدید خواهد بود که گفته می شود می بایست شامل سیستم دوربین TrueDepth باشد که امکان استفاده از انیموجی را امکان پذیر می کند .

همچنین ، گفتنی است که اپل نیز می تواند به کاربران برای اسنفاده از انیموجی در طول تماس های ویدئویی فیس تایم را اجازه دهد .

و اما در این گزارش امده است که :

اپل قصد قصد دارد انیموجی را در فیس تایم ادغام کند که به کاربران اجازه می دهد چهره های مجازی را برروی چهره ی خودشان در تماس های ویدئویی قرار دهند . از طرفی ، این تکنولوژی کنفرانس چند نفره ارائه شده برای تماس های ویدئویی فیس تایم در حال بررسی می باشد اما ممکن است برای امسال آماده نباشد .

همچنین ، Gurman می نویسد که در نهایت انیموجی می بایست بسیار اسان تر در برنامه ی ثابت Messages اپل برای ایفون و ایپد به لطف یک منوی مدیریت اسان تر پیدا ، مدیریت و استفاده شود .

در پایان ، باید بگوییم که Gurman نیز گزارش جزئیات اضافی مربوط به تمرکز مجدد اپل برروی کیفیت نرم افزار را به اشتراک گذاشته است ، زیرا این کمپانی کوپرتینویی ظاهرا قصد دارد به تیم های مهندسی iOS و macOS خود زمان بیشتری برای کار کردن برروی ویژگی های جدید و تمرکز بروی اصلاحات بنیادی بدهد .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

چهارشنبه 25 بهمن 1396 - 16:15
قدرت گرفته از نیلوبلاگ