چگونه هوم پاد خود را از بروزرسانی نرم افزاری ان بطور خودکار جلوگیری کنیم ؟

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 26

چگونه هوم پاد خود را از <strong></strong> کنیم ؟

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه در صورت نیاز از بروزرسانی نرم افزاری خودکار هوم پاد خود جلوگیری کنید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

همانطور که ما در یکی از مقالات خودمان که مربوط به ترفند های هوم پاد می باشد ، توضیح داده بودیم ، شما می بایست از اپلیکیشن پیشفرض و ثابت شرکت اپل بنام Home برروی یک ایفون و یا ایپد به منظور بروزرسانی سیستم عامل موجود برروی اسپیکر بی سیم هوم پادتان استفاده کنید .

البته ، لازم به ذکر است که بطور پیشفرض ، هوم پاد بطور خودکار یک فریمور جدید را در زمانیکه این فریمور دردسترس قرار می گیرد ، نصب خواهد کرد .

اما از سوی دیگر ، باید بگوییم که خوشبختانه شرکت اپل برخی از گزینه های بسیار مورد نیاز را به کاربران خود داده است که یکی از ان ها ، این است که به شما اجازه می دهد تا بروزرسانی های خودکار را اگر شما ترجیح می دهید تا بصورت دستی به بررسی نرم افزار هوم پاد جدید خود بپردازید ، غیرفعال کنید .

و اما چگونه بروزرسانی های خودکار هوم پاد را غیرفعال کنیم :

بنابراین ، برای متوقف کردن هوم پاد خود از دانلود و نصب بروزرسانی های نرم افزاری جدید بطور خودکار ، می بایست مراحل زیر را انجام دهید .

  1. ابتدا می بایست برنامه ی Home را برروی دیوایس مبتنی بر iOS خود همراه با iOS 11.2.5 و یا نسخه های پس از ان اجرا کنید .
  2. حال می بایست برروی ایکون فلش در گوشه ی بالا و سمت چپ صفحه تپ کنید .
  3. سپس می بایست گزینه ی موجود با نام Software Update را انتخاب کنید .

    نکته : اگر شما دارای چندین خانه های سازگار با HomeKit می باشید که در برنامه ی Home راه اندازی شده است ، می توانید پس از تپ کردن برروی ایکون فلش گزینه ی Home Settings را انتخاب کرده و سپس یک خانه را به منظور بررسی برای بروررسانی ها انتخاب کنید .

  4. در پایان ، می بایست سوییچ مربوط به گزینه ی Install Updates Automatically در حالت غیرفعال قرار دهید .چگونه هوم پاد خود را از بروزرسانی نرم افزاری ان بطور خودکار جلوگیری کنیم ؟

در این صورت ، بیاد داشته باشید که پس از گذراندن این مراحل ، شما مجبور خواهید بود تا بصورت دستی بروزرسانی های هوم پاد را با مراجعه به این صفحه بررسی کنید .

در نتیجه ، اگر یک بروزرسانی موجود برای هوم پاد شما وجود داشته باشد ، در آنجا ظاهر خواهد شد . در چنین شرایطی ، شما تنها می بایست برروی گزینه ی Install تپ کرده و دستورالعمل های موجود برروی صفحه نمایش را به منظور اعمال فریمور جدید برروی اسپیکر هوشمند خود دنبال کنید .

گفتنی است که ما صمیمانه به تغییر خودکار تنظیمات مربوط به بروزرسانی برای هوم پاد خودتان و ایجاد یک عادت به منظور بررسی برای بروزرسانی های نرم افزاری جدید بصورت دستی توصیه می کنیم . چرا که این امر همیشه یک ایده ی خوبی می باشد که تا یک چند روز پیش از نصب بروزرسانی جدید برروی دیوایس اپلی خود صبر کنید تا از هرگونه مسائل بالقوه و عمده در هنگام نصب که ممکن است هرچند مشکلاتی را با خود داشته باشد ، جلوگیری شود .

چگونه هوم پاد خود را از بروزرسانی نرم افزاری ان بطور خودکار جلوگیری کنیم ؟

بنابراین ، این امر بویژه در هوم پاد که فاقد یک صفحه ی رسمی می باشد ، مهم است . چرا که ممکن است که شما نخواهید تا این بروزرسانی را بطور خودکار به منظور یک نوع فریمور جدید پیش از انکه شما فرصتی برای خواندن تغییرات ان داشته باشید و یا از وب سایت هایی مانند جاست تک برای مشاهده ی انچکه ممکن است مشکلات عمده ای در این بروزرسانی وجود داشته باشد را نصب کنید .

اموزش : چگونه نرم افزار را برروی هوم پاد خود بروزرسانی کنیم ؟

در نهایت ، بابد گفتکه برنامه ی Home بروزرسانی های نرم افزاری هوم پاد را برای تمامی اسپیکر های شما که در خانه ی خودتان راه اندازی کرده اید ، فورا نصب خواهد کرد ، که همین موضوع می تواند یکی دیگر از دلایل برای غیرفعال کردن گزینه ی خودکار بروزرسانی باشد .

 جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

دوشنبه 7 اسفند 1396 - 22:53
قدرت گرفته از نیلوبلاگ