چگونه نرم افزار را برروی هوم پاد خود بروزرسانی کنیم ؟

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 22

چگونه نرم افزار را برروی هوم پاد خود <strong></strong> کنیم ؟

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز بگوییم که چگونه در صورت نیاز و تمایل نرم افزار هوم پاد خود را بروزرسانی کنید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که همانند سایر دیوایس های اپل ، هوم پاد نیز نرم افزار خود را اجرا می کند که می توانیم به محض وجود یک فریمور جدید که مناسب برای دانلود از طریق OTA دردسترس قرار می گیرد ، ان را به اسانی اپگرید کنیم .

بنابراین ، همانند با سایر دیوایس های اپل ، فریمور های اینده برای هوم پاد ویژگی های جدید و رفع باگ هایی را با خود به همراه خواهند اورد .

در نتیجه ، باید گفتکه بروزرسانی نرم افزاری هوم پاد توسط برنامه ی پیشفرض و ثابت اپل با نام Home برروی ایفون ، ایپد و ایپاد تاچ شما همراه با iOS 11.2.5 و یا نسخه های جدیدتر ان پردازش و انجام می شوند . بنابراین ، شما نمی توانید نرم افزار جدید را برروی هوم پاد خود نصب کنید ، مگر انکه دیوایس مبتنی بر iOS شما با اپل ایدی که شما برای تنظیم این اسپیکر استفاده می کنید ، وارد شده باشد .

و اما چگونه نرم افزار هوم پاد خود را بروزرسانی کنیم :

لازم به ذکر است که ، هوم پاد بطور پیشفرض فریمور های جدید را بطور خودکار در زمانیکه ان ها دردسترس قرار می گیرند ، نصب می کند . با این حال ، شما می توانید این بروزرسانی خودکار را غیرفعال کرده و بصورت دستی برای بررسی فریمور های هوم پاد جدید اقدام کنید .

  1. ابتدا می بایست برنامه ی Home را برروی ایفون ، ایپد و یا ایپاد تاچ خود که مجهز به iOS 11.2.5 و یا نسخه های پس از ان می باشند را باز کنید .
  2. حال می بایست برروی ایکون فلش در گوشه ی بالا و سمت چپ صفحه تپ کنید .
  3. سپس می بایست گزینه ی Software Update را انتخاب کنید .چگونه نرم افزار را برروی هوم پاد خود بروزرسانی کنیم ؟
    نکته :
    اگر شما هم چندین خانه ی سازگار با HomeKit را دارا می باشید که در برنامه ی Home راه اندازی و تنظیم شده است ، می توانید پس از تپ کردن برروی ایکون فلش در گوشه ی بالا و سمت چپ صفحه ، گزینه ی Home Settings را انتخاب کنید . سپس یک خانه را برای بررسی بروزرسانی انتخاب کنید .
    .
  4. اکنون اگر یک بروزرسانی نرم افزاری جدید برای هوم پاد شما دردسترس باشد ، می بایست برروی گزینه ی Install تپ کرده و سپس دستورالعمل های موجود برروی صفحه را به منظور اعمال و اجرای فریمور جدید برای اسپیکر مبتنی بر سیری خود اعمال کنید .

نکته : با تپ کردن برروی گزینه ی Install ، جدیدترین بروزرسانی نرم افزاری در میان تمامی اسپیکر های هوم پادتان که شما در خانه ی خود راه اندازی کرده اید ، اعمال خواهد شد .

از طرفی ، لازم به ذکر است که قابلیت نصب یک بروزرسانی نرم افزاری برروی چندین دیوایس هوم پاد در خانه ی شما ان هم تنها در یکبار به منظور صرفه جویی در وقت شما انجام می شود تا بجای انکه مجبور به بروزرسانی هر دیوایس هوم پاد خود بصورت جداگانه باشید ، اما داشتن گزینه ای برای نصب نرم افزار جدید تنها برروی یکی از هوم پاد های شما و نه در سایر ان ها مناسب خواهد بود .

از سوی دیگر ، اگر شما خواستار غیرفعال کردن بروزرسانی های خودکار برای هوم پاد خود هستید ، می بایست تاگل مربوط به گزینه ی Install Updates Automatically را در برنامه ی Home در حالت غیرفعال و OFF قرار دهید .

اموزش : چگونه سریال نامبر و نسخه ی نرم افزاری iOS هوم پاد خود را پیدا کنیم ؟

لازم به ذکر است که ، نسخه ی فعلی از فریمور هوم پاد شما در بخش تنظیمات ایکلود برروی دیوایس مبتنی بر iOS شما نشان داده می شود (که کافیست اسپیکر خود را از لیست دیوایس ها انتخاب کنید) ، یا شما می توانید ان را در برنامه ی Home و با مراجعه به تب Home و با فشار دادن گزینه ی هوم پاد خود با استفاده از قابلیت ۳D Touch یا تپ کردن برروی ان و نگه داشتن انگشت خود و سپس انتخاب گزینه ی Details مشاهده کنید ،

چگونه نرم افزار را برروی هوم پاد خود بروزرسانی کنیم ؟

بنابراین ، شماره ی نسخه برای فریمور فعلی هوم پاد شما در قسمت پایین این صفحه نشان داده خواهد شد .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

دوشنبه 7 اسفند 1396 - 22:53
قدرت گرفته از نیلوبلاگ