در حال حاضر اپل واچ سری 3 <strong></strong> را دنبال می کند

براساس اخرین گزارشات منتشر شده از سوی اپل ، هم اکنون اپل واچ سری ۳ قادر است تا فعالیت های اسکی و اسنوبورد را پیگری کند . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که شرکت اپل در روز چهارشنبه اعلام کرده است که صاحبان اپل واچ سری ۳ این شرکت هم اکنون قادر هستند تا فعالیت های اسکی و اسنوبورد را از طریق بروزرسانی های جدید منتشر شده برای اپلیکیشن های اختصاصی همچون Snoww ، Slopes ، Squaw Alpine ، Snocru و Ski Tracks که درحال حاضر در اپ استور دردسترس می باشند را دنبال کنند.

در واقع ، مطابق با گفته های این کمپانی ، در حال حاضر توسعه دهندگان جانبی و شخص ثالث می توانند از مزیت GPS و ارتفاع سنج قرار داده شده در اپل واچ سری ۳ و همچنین API های سفارشی منتشر شده برای تمرین در watchOS 4.2 به منظور فعال سازی ویژگی های جدیدی همچون قابلیت پیگیری معیار های خاص استفاده کنند .

بنابراین ، این بروزرسانی های اشاره شده توانایی ردیابی معیار های جدید در شیب ها را همچون شامل مواردی مانند مجموع نزول سرازیری و فاصله ی افقی ، میزان پیموده شده ، میانگین و حداکثر سرعت ها ، مجموع زمان صرف شده و البته کالری سوزانده شده را میسر می کند .

در حال حاضر اپل واچ سری ۳ فعالیت های اسکی و اسنوبورد را دنبال می کند
چپ به راست : Snoww ، Slopes ، Squaw Alpine ، Snocru و Ski Tracks

در نظر داشته باشید که ، تمامی این فعالیت های اسکی و اسنوبورد نسبت به حلقه های خاتمه یافته شمارش می شود . علاوه براین ، کالری های سوزانده شده ی شما در برنامه ی Activity ثبت می شوند . اما این اپلیکیشن های بروز شده شامل موارد زیر است :

  • Slopes سرعت ، میزان عمودی ، فاصله و بلندی شما را در مقابل دنباله ی زمان و بعلاوه همراه با یک رابط کاربری طراحی شده بصورت سراسری پیگیری می کند .
  • Snowwنوتیفیکیشن های به موقع شامل امار پیموده شده و فرسخ شمار را در کنار قابلیتی برای پیدا کردن مکان های لحظه ای دوستان را نمایش می دهد .
  • Squaw Alpine این اپلیکیشن اختصاصی ویژه مسیر های طی شده در ان روز را لیست می کند .
  • Snocru بطور کامل از اپل واچ پیگیری می شود و با اپلیکیشن Activity ادغام می شود .
  • Ski Tracks هفده تمرین برفی متفاوت برای اعتبار در برنامه ی Activity .

همچنین ، پیشنهاد می شود که به وب سایت TechCrunch برای اطلاعات دقیق در مورد ویژگی های ارائه شده توسط این برنامه ها مراجعه کنید .

از طرفی ، این اپلیکیشن ها نیز می توانند بطور خودکار متوقف و یا ادامه یابند و همچنین کاربران نسبت به حلقه های Activity خودشان اعتبار دریافت خواهند کرد . البته، اطلاعات تمرین در برنامه ی Health برروی آیفون شما ذخیره می شود و شما می توانید از سیری بخواهید تا اپلیکیشن هایی مانند Slopes یا Snoww را در زمانیکه می خواهید تا پیمودن شما پیگیری شود را اجرا کند .

در پایان ، باید بگوییم که هم اکنون این بروزرسانی ها در اپ استور دردسترس می باشند و نیازمند به watchOS 4.2 و یا نسخه های پس از ان می باشد .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 78
برچسب ها :

تاريخ : يکشنبه 13 اسفند 1396 | 20:31 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By BlackSkin :.