WWDC 2018 برای تاریخ 8-4 ژوئن در سن خوزه <strong></strong> ریزی شده است ، هم اکنون ثبت نام باز است

بالاخره شرکت اپل رسما تاریخ و مکان برگزاری کنفرانس WWDC 2018 خود را اعلام و مشخص کرده است . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که شرکت اپل اعلام کرده است که کنفرانس توسعه دهندگان جهانی سالیانه ی خود را در طی یک هفته از ۸-۴ ژوئن ، در سن خوزه کالیفرنیا و در مرکز همایش McEnery برگزار خواهد کرد . در نتیجه ، هم اکنون ثبت نام برای علاقمندانی که امیدوار به حضور در این مراسم می باشند ، باز است .

لازم به ذکر است که ، همچون سال های گذشته ، امکان خرید بلیط ها برای WWDC 2018 با انتخاب تصادفی و رندمی ارائه می شود . همچنین ، مهلت برای ثبت نام در ۲۲ مارس ۲۰۱۸ و در ساعت ۱۰:۰۰a.m به وقت PDT می باشد . از طرفی ، هزینه ی بلیط ها ۱,۵۹۹ دلار امریکا می باشد ، اما کمک هزینه ی دانشجویی برای ان دردسترس خواهد بود .

از سوی دیگر ، باید گفتکه ما انتظار داریم که اپل در تاریخ ۴ ژوئن برروی صحنه و استیج یک پیش نمایشی جدید از ۴ پلتفرم بزرگ خود شامل iOS ، macOS ، watchOS و tvOS را ارائه دهد . همچنین ، شایعاتی نیز وجود دارد که این شرکت در این رویداد برای معرفی سخت افزار های جدید خود استفاده خواهد کرد .

اما سایر مواردی که انتظار می رود تا شاید شما در WWDC 2018 شاهد ان باشید : وجود بیش از ۱۰۰ جلسه ی فنی و طراحی متمرکز ارائه شده توسط مهندسان اپل ، وجود ازمایشگاه ها ، مشاوره با متخصصین اپلیکیشن ، سخنرانان مهمان و البته تعداد زیادی از همایش ها خواهد بود .

در پایان ، باید بگوییم که اگر شما خواستار دریافت اطلاعات بیشتر درباره ی کنفرانس WWDC 2018 می باشید ، اپل یک سایت میکرو را در اینجا راه اندازی کرده است.

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : 0
موضوع : | بازدید : 4
برچسب ها :

تاريخ : پنجشنبه 24 اسفند 1396 | 3:19 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |