اپل چهارمین نسخه های بتای iOS 11.2.5 ، watchOS 4.2.2 ، macOS 10.13.3 و tvOS 11.2.5 را عرضه کرد

در روز گذشته ، شرکت اپل نسخه بتای سیستم عامل های iOS 11.3 ، tvOS 11.3 و High Sierra 10.13.4 را برای توسعه دهنگان خود منتشر کرد . برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

همانطور که اشاره شد ، شرکت اپل در روز دوشنبه پنجمین نسخه های بتای ایجاد شده و قابل استفاده از iOS 11.3، tvOS 11.3 و macOS 10.13.4 را برای توسعه دهندگان خود عرضه و منتشر کرد . در واقع ، توسعه دهندگان ثبت شده می توانند این نسخه های بتای جدید را از مرکز توسعه دهندگان اپل و یا با استفاده از مکانیسم بروزرسانی OTA در هر پلتفرم را نصب کنند .

و اما iOS 11.3 :

همانطور که در جریان می باشید ، iOS 11.3 یک بروزرسانی نسبتا مهم و قابل توجه همراه با ۴ کاراکتر انیموجی جدید ، ویژگی های جدید سلامت و مدیریت باتری ، بهبود های انجام شده در ARKit و بسیاری از موارد دیگر می باشد . در همین راستا ، می توانید ویدئوی قرار داده شده در زیر را به منظور انچکه برای چهارمین نسخه بتای این بروزرسانی جدید اضافه شده است را بررسی کنید . (بزودی ویدئویی از جدیدترین قابلیت ها و تغییرات انجام شده در پنجمین نسخه بتای iOS 11.3 را در سایت قرار خواهیم داد)

و اما tvOS 11.3 :

بطور کلی ، باید بگوییم که tvOS 11.3 نسبت به سایر بروزرسانی های منتشر شده برای سیستم عامل های اپل ، کمی بی روح تر می باشد ، چرا که این شرکت بطور عمده برروی رفع باگ ها و بهبودات امنیتی تمرکز کرده است . با این حال ، این نسخه از tvOS شامل افزایش مطابقت محتوا ، سوییچ خودکار نرخ فریم در اپل تی وی ۴ و پشتیبانی از AirPlay 2 می باشد (گرچه اپل پشتیبانی از AirPlay 2 را در نسخه های بتای قبلی حذف کرده است) . حال ، در صورت تمایل می توانید ویدئوی دمو و نمایشی قرار داده شده از tvOS 11.3 را در ادامه بررسی کنید .

و اما macOS 10.13.4 :

اما در سوی دیگر ، اپل می گوید که macOS High Sierra 10.13.4 شامل رفع باگ ها و بهبودات انجام شده در عملکرد کلی و همچنین پشتیبانی از ویژگی های جدید iOS 11.3 شامل Messages در ایکلود و Business Chat می باشد . البته ، با این حال شاید طرفداران تصاویر پس زمینه با شنیدن انکه این نسخه از macOS شامل پس زمینه ی iMac پرو می باشد ، خوشحال شوند .

با این اوصاف ، ما نسخه های بتای منتشر شده در روز گذشته را نصب خواهیم کرد و همانند همیشه ، مطمئن باشید که ما در صورت وجود هرگونه تغییرات جدید دیگر به شما کاربران عزیز گزارش خواهیم داد . البته ، اگر شما این نسخه های بتای جدید را دریافت کرده اید و تغییرات جدیدی را در ان ها مشاهده کرده اید ، می توانید در بخش دیدگاه ها ما را در جریان قرار دهید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : 0
موضوع : | بازدید : 3
برچسب ها :

تاريخ : پنجشنبه 24 اسفند 1396 | 3:19 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |