<strong></strong>)

طبق وعده ای که داده بودیم تا هر هفته در روز دوشنبه ، تصاویر پس زمینه برای شما کاربران عزیز عرضه کنیم ، این هفته قصد داریم تصاویر پس زمینه از خطوط هندسی رنگارنگ را برای دیوایس های شما در وب سایت جاست تک عرضه کنیم . بنابراین در ادامه با جاست تک همراه باشید.

از این پس قصد داریم ، هر هفته در روز دوشنبه تصاویری زیبا را با عنوان تصاویر هفته برای دیوایس های شما در وب سایت جاست تک عرضه کنیم . در واقع هدف اصلی ما ان است که بتوانیم ، تصاویری باورنکردنی و زیبا را از فضای اینترنت جمع اوری کرده و ان ها را برای شما کاربران عزیز در وب سایت قرار دهیم . این تصاویر که معمولا با اخرین نسخه از سیستم عامل iOS سازگار می باشد ، گاهی مختص دستگاه هایی همچون ایفون و یا ایپد و یا هر دوی ان ها می باشد . همچنین از این پس می توانید هر هفته با دنبال کردن این تصاویر ، به تصاویر پس زمینه ی دیوایس خود رنگ و بویی تازه ببخشید تا از تصاویر تکراری و بی کیفیت راحت شوید .

اما باید بگوییم که در ادامه با یکی از محبوبترین مجموعه تصاویر پس زمینه ی هفته از الگو های هندسی در این پست امروز مواجه خواهید بود . در واقع ، این تصاویر زیبای انتزاعی و در عین حال ریاضی برروی یک پس زمینه ی گرادیان قرار داده شده است . در نتیجه ، باید گفتکه طراحی این تصاویر پس زمینه بگونه ای می باشد که بدون شک قرار دادن ان ها برروی صفحه ی لاک اسکرین و یا هوم اسکرین ایفون عالی خواهد بود . اما مهمتر از همه ، لازم به ذکر است که ما تماس های بسیاری از خوانندگانمان که به دنبال تصاویر پس زمینه ای درست با ابعادی برای ایفون ۶/s/7/8 می باشد ، دریافت کرده ایم که این تصاویر بدون شک می تواند مختص ان ها باشد . اما مسلما شما قادر به لذت بردن از آنها برروی سایر دیوایس ها همچون ایفون X یا سری پلاس ها خواهید بود .

قابل ذکر است که ، برای ذخیره کردن این تصاویر در دیوایس خود ، ابتدا برروی تصاویر مورد نظر کلیک کرده و تا لود شدن کامل ان صبر کنید و سپس ان را در Camera Roll ذخیره کنید و بعد ان تصویر را برای پس زمینه ی دیوایس خود تنظیم کنید .

  1. دانلود : ایفون
  2. دانلود : ایفون
  3. دانلود : ایفون
  4. دانلود : ایفون

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : 0
موضوع : | بازدید : 3
برچسب ها :

تاريخ : پنجشنبه 24 اسفند 1396 | 3:19 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |