اموزش <strong></strong>

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه در صورت نیاز ویدئو های درخواستی در وب سایت یوتیوب را به کمک یک ربات در تلگرام دانلود کنید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

همان طور که در جریان می باشید ، در سیستم عامل iOS بنا به دلایلی خاص و سیاست های بکار گرفته شده از سوی اپل ، به سادگی نمی توان ویدئو های موجود در وب سایت یوتیوب را در ایفون و یا ایپد خود دانلود و ذخیره کرد . در واقع ، اگر بخواهیم به زبان ساده تر توضیح دهیم ، باید گفتکه دیوایس شما برای دانلود ویدئو ها از وب سایت پرطرفدار یوتیوب می بایست یا جیلبریک باشد که این امر تقریبا برای تمامی کاربران امکان پذیر نمی باشد و یا اینکه خوش شانس باشید و بتوانید از اپلیکیشن هایی همچون Black.Hole و … که توانسته اند به دور از چشم اپل به اپ استور راه پیدا کنند ، برای دانلود ویدئو ها از یوتیوب استفاده کنید .

در همین راستا ، امروز تصمیم بران گرفتیم تا شما کاربران عزیز را با یک روش کاملا کاربردی و ساده به منظور دانلود ویدئو ها از وب سایت یوتیوب در ایفون و یا ایپد اشنا کنیم . در واقع ، در این روش تنها چیزی که شما به ان احتیاج خواهید داشت ، نصب بودن اپلیکیشن تلگرام و مراجعه به ربات utubebot@ می باشد . همچنین ، لازم به ذکر است که به کمک این ربات شما می توانید هر یک از ویدئو های یوتیوب را در کیفیت های متفاوت و بسته به نیاز خود دانلود و دریافت کنید . از طرفی دیگر ، این ربات امکان تبدیل و دانلود ویدئو های یوتیوب را بصورت MP3 برای شما فراهم می سازد . بنابراین ، پیشنهاد می کنیم در ادامه با اموزش دانلود ویدئو های موجود در وب سایت یوتیوب به کمک این ربات نامبرده در تلگرام با ما همراه باشید .

و اما اموزش چگونگی دانلود ویدئو های یوتیوب به کمک یک ربات در تلگرام :

  1. ابتدا می بایست در تلگرام خود ربات utubebot@ را اضافه کرده و پس از مراجعه به ان برروی گزینه ی Start در پایین صفحه تپ کنید .
  2. سپس می بایست لینک ویدئوی مورد نظر خود را از سایت یوتیوب کپی کرده و پس از ان در ربات نامبرده وارد کنید .
  3. پس از اندکی صبر ، ربات از شما می خواهد تا برای دانلود و دریافت این ویدئوی مورد نظر از یوتیوب کیفیت ان را در کنار اینکه ایا شما می خواهید این ویدئو را بصورت یک فایل و یا یک لینک دریافت کنید ، مشخص کنید . توجه داشته باشید که اگر شما خواستار دانلود ویدئو از یوتیوب بصورت یک فایل می باشید ، می توانید پس از گذشت مراحل موجود ویدئو را از خود تلگرام دانلود کنید ، اما اگر خواستار دانلود ویدئو از یوتیوب بصورت یک لینک می باشید ، این ربات لینک ویدئو را برای شما ارسال و سپس می بایست در یک دانلود منجیر لینک مورد نظر را وارد کرده و اقدام به دانلود ان کنید .
    (همچنین ، در این مرحله می توانید با انتخاب گزینه هایی همچون file MP3 و یا link MP3 همراه با تعیین کیفیت ان مشخص کنید که شما خواستار ان هستید تا این ویدئوی مورد نظر را بصورت MP3 دریافت کنید .)
  4. اکنون پس از گذشت از مرحله ی قبل و انتخاب کیفیت ویدئوی دانلودی و سایر موارد ، می بایست ربات براساس درخواست تعیین شده شما لینک دانلود و یا فایل دانلود ویدئوی مورد نظر را برای شما به منظور دانلود ارسال کند . (توجه داشته باشید که در این پست اموزشی ما پس از ارسال لینک ویدئوی یوتیوب مورد نظر ، گزینه ی file 144p را به منظور دریافت و دانلود این ویدئو بصورت یک فایل همراه با کیفیت ۱۴۴p را انتخاب کرده ایم .)
  5. تبریک ! در پایان شما می توانید به اسانی ویدئوی مورد نظر را برهمان اساسی که شما خواستار ان می باشید ، دانلود کنید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech

همچنین ببینید چگونه در ایفون و ایپد از قابلیت Tapback در پیغام ها استفاده کنیم ؟

از جمله قابلیت های اضافه شده در iOS ، می توان به قابلیت Tapback در …امتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 109
برچسب ها :

تاريخ : جمعه 25 اسفند 1396 | 1:13 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By VatanSkin :.