چگونه در قسمت بیو <strong></strong> کنیم ؟

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز بگوییم که چگونه در صورت تمایل بتوانید در بخش بیو اینستگرام خود از #هشتگ ها و لینک های پروفایل سایر افراد استفاده کنید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که اینستگرام اخیرا به شما اجازه می دهد تا در صورت تمایل بتوانید خودتان را در این شبکه ی اجتماعی بهتر بیان کنید و با استفاده از هشتگ ها و لینک های پروفایل در بخش بیو خود که در نهایت به صفحات مربوط به ان ها منجر می شود ، بتوانید با دیگران درباره ی چیز هایی که مورد توجه ی شما قرار دارند ، صحبت کنید .

بعنوان مثال ، شما از این پس برای تاثیرگذاری بیشتر و غیره می توانید از هشتگ هایی همچون iPhonePhotography# یا cats# یا guitarlover# یا pencislsketching# یا makeuptoturial# به منظور بیان و انتقال به سایر افراد در رابطه با انچکه حسابتان پیرامون چه چیز هایی می باشد یا پیرامون چه موضوعاتی علاقمند هستید و یا بسیاری از موارد دیگر استفاده کنید .

و اما اموزش استفاده از #هشتگ ها و @منشن ها در بیو اینستگرام خود :

در واقع ، برای منشن و اشاره کردن به پروفایل شخصی در بیو اینستگرام خود ، کافیسیت تا به سادگی یک @ را قرار دهید تا اپلیکیشن اینستگرام ان را به یک لینک زنده که به پروفایل ان شخص هدایت خواهد شد ، تبدیل کند . بعنوان مثال ، در بیو اینستگرام جاست تک می توان به هر شخص مورد نظری همچون مالک سایت خودمان یعنی mohamd.hdi@ اشاره کرد ، بطوریکه هر شخصی که بیو صفحه ی ما را بررسی کند ، می تواند به پروفایل mohmad.hdi@ تنها همراه با یک تپ برروی ان مراجعه کند .

اموزش : چگونه بصورت ناشناس استوری های اینستگرام را مشاهده کنیم ؟

لازم به ذکر است که ، در زمانیکه در بیو خود لینک پروفایل یک شخصی را وارد می کنید ، ان شخص یک نوتیفیکیشنی را دریافت خواهد کرد و می تواند این لینک به پروفایل خود را به منظور حفظ و نگداری پروفایلش حذف کند . در ان صورت ، پروفایل ان شخص برروی صفحه ی بیو شما اما بدون یک لینک زنده باقی خواهد ماند .

از طرفی ، برای ویرایش بیو خود ، کافیست اینستگرام را برای ایفون باز کرده و برروی تب پروفایل (Profile) در پایین و گوشه ی سمت راست صفحه تپ کنید و سپس می بایست برروی گزینه ی Edit Profile در بالای صفحه تپ کنید . اکنون پس از نوشتن بیو خود همراه با هشتگ های اختیاری و لینک های پروفایل ، کافیست برروی گزینه ی Done به منظور ذخیره ی تغییرات تپ کنید . لازم به ذکر است که ، شما چه یک # و یا @ را تایپ کنید ، اینستگرام شما را با یک لیست از هشتگ ها و حساب های کاربری پیشنهاد شده در عنوان تایپتان ارائه خواهد کرد .

بعنوان یک یادآوری ، شما می توانید یک بیو را تا ۱۵۰ کاراکتر برروی پروفایل خود بنویسید . همچنین ، هر کسی می تواند بیو شما را بدون در نظر گرفتن اینکه پروفایل شما عمومی است یا خصوصی ببیند .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : 0
موضوع : | بازدید : 10
برچسب ها :

تاريخ : جمعه 3 فروردين 1397 | 18:12 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |