اپل بزودی در ماه ژوئن می تواند تولید ازمایشی ایفون های جدید را اغاز کند | بلاگ

اپل بزودی در ماه ژوئن می تواند تولید ازمایشی ایفون های جدید را اغاز کند

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

شمارنده

اپل بزودی در ماه ژوئن می تواند تولید <strong></strong> ایفون های جدید را اغاز کند

با توجه به گزارشات منتشر شده در روز های اخیر ، ظاهرا شرکت اپل قصد دارد تا بزودی در ماه ژوئن تولید ازمایشی ایفون های جدید را اغاز کند . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

براساس گزارشات منتشر شده ، باید گفتکه به منظور اجتناب و دوری از وقفه ی ایجاد شده بوسیله ی تولید دوربین TrueDepth که عرضه ی ایفون X را تا ماه نوامبر ۲۰۱۷ به تاخیر انداخت ، اپل گفته است که تولید ازمایشی مدل های جدید ایفون را در سه ماهه ی اینده اغاز خواهد کرد .

در واقع ، یک گزارش در روز پنجشنبه ادعا کرده است که ، اغاز تولید ازمایشی زودتر از حد معمول می تواند به جلو بردن تاریخ عرضه برای این تلفن ها کمک کند . از طرفی ، بطور مشخص منابعی مطلع و همراه با کارخانجات تایوانی طراحی مدار های یکپارچه به نشریه ی تجاری DigiTimes گفته اند که حتی گرچه سفارشات جزئی برای ایفون های جدید تاکنون شدت نگرفته است ، اما تامین کنندگان انتظار دارند تا افزایش درامد در سه ماهه ی دوم را در صورتیکه اپل بتواند تحویل تلفن های جدید را در اوایل سه ماهه ی سوم اغاز کند ، مشاهده کنند .

لازم به ذکر است که ، اپل انتظار دارد تا تمامی هر سه مدل از ایفون های اینده را به یک ویژگی استاندارد سنجش عمق متکی بر سه بعدی ارائه دهد و همچنین قصد دارد نسل دوم ایفون X را همراه با یک صفحه نمایش OLED با اندازه ی ۵.۸ اینچ در کنار یک نوع مدل جدید از سری پلاس ها در اندازه ی ۶.۵ اینچ و همراه با صفحه نمایش OLED و یک مدل ۶.۱ اینچی همراه با صفحه نمایش LCD عرضه کند .

در پایان ، گفتنی است که ایفون های جدید می بایست در پاییز امسال معرفی و عرضه شوند .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech

میکائیل نیک اندیش pinez...
ما را در سایت میکائیل نیک اندیش pinez دنبال می کنید

نویسنده : میکائیل نیک اندیش بازدید : 18 تاريخ : يکشنبه 5 فروردين 1397 ساعت: 23:58