اپل بزودی در ماه ژوئن می تواند تولید <strong></strong> ایفون های جدید را اغاز کند

با توجه به گزارشات منتشر شده در روز های اخیر ، ظاهرا شرکت اپل قصد دارد تا بزودی در ماه ژوئن تولید ازمایشی ایفون های جدید را اغاز کند . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

براساس گزارشات منتشر شده ، باید گفتکه به منظور اجتناب و دوری از وقفه ی ایجاد شده بوسیله ی تولید دوربین TrueDepth که عرضه ی ایفون X را تا ماه نوامبر ۲۰۱۷ به تاخیر انداخت ، اپل گفته است که تولید ازمایشی مدل های جدید ایفون را در سه ماهه ی اینده اغاز خواهد کرد .

در واقع ، یک گزارش در روز پنجشنبه ادعا کرده است که ، اغاز تولید ازمایشی زودتر از حد معمول می تواند به جلو بردن تاریخ عرضه برای این تلفن ها کمک کند . از طرفی ، بطور مشخص منابعی مطلع و همراه با کارخانجات تایوانی طراحی مدار های یکپارچه به نشریه ی تجاری DigiTimes گفته اند که حتی گرچه سفارشات جزئی برای ایفون های جدید تاکنون شدت نگرفته است ، اما تامین کنندگان انتظار دارند تا افزایش درامد در سه ماهه ی دوم را در صورتیکه اپل بتواند تحویل تلفن های جدید را در اوایل سه ماهه ی سوم اغاز کند ، مشاهده کنند .

لازم به ذکر است که ، اپل انتظار دارد تا تمامی هر سه مدل از ایفون های اینده را به یک ویژگی استاندارد سنجش عمق متکی بر سه بعدی ارائه دهد و همچنین قصد دارد نسل دوم ایفون X را همراه با یک صفحه نمایش OLED با اندازه ی ۵.۸ اینچ در کنار یک نوع مدل جدید از سری پلاس ها در اندازه ی ۶.۵ اینچ و همراه با صفحه نمایش OLED و یک مدل ۶.۱ اینچی همراه با صفحه نمایش LCD عرضه کند .

در پایان ، گفتنی است که ایفون های جدید می بایست در پاییز امسال معرفی و عرضه شوند .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 17
برچسب ها :

تاريخ : يکشنبه 5 فروردين 1397 | 23:58 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By BlackSkin :.