چگونه ایمیل ها را در برنامه ی Mail برروی ایفون و ایپد جستجو کنیم ؟

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 28

<strong>چگونه</strong> <strong>ایمیل</strong> ها را در <strong>برنامه</strong> ی Mail <strong>برروی</strong> <strong>ایفون</strong> و <strong>ایپد</strong> <strong>جستجو</strong> <strong>کنیم</strong> ؟

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه در صورت نیاز به جستجوی ایمیل ها در برنامه ی Mail برروی ایفون و ایپد بپردازید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

ایا شما هم می دانستید که برنامه ی Mail برای iOS دارای یک ویژگی جستجو می باشد ؟ در واقع ، برنامه ی Mail در ایفون و ایپد دارای یک قابلیت جستجو است ، اما بطور پیشفرض این قابلیت قابل مشاهده نمی باشد و در عوض این ویژگی و عملکرد در پشت یک ژستر پنهان شده است . بنابراین ، بسیاری از کاربران حتی نمی دانند که یک قابلیت جستجو برای ایمیل ها در دیوایس های مبتنی بر iOS ان ها وجود دارد .

در نتیجه ، اگر شما همواره به جستجو برای یک ایمیل برروی یک ایفون یا ایپد خود نیاز داشته باشید ، این قابلیت اشاره شده یعنی امکان جستجو در برنامه ی Mail برای iOS که کمی پنهان و مخفی می باشد ، این عمل را برای شما ارائه می دهد و قصد دارد تا کار شما را بسیار اسان تر و ساده تر کند . بنابراین ، شما می توانید از ان به منظور جستجو برای هر کلمه ، نام و یا اصطلاح استفاده کنید و این امر به جستجوی تمامی اینباکس ها یا یک اینباکس بخصوصی خواهد پرداخت تا به سرعت بتواند امکان جستجو و پیدا کردن هر ایمیلی از طریق این اصطلاح جستجو شده را ارائه دهد .

و اما اموزش جستجوی ایمیل ها در برنامه ی Mail برای iOS :

با تمام این اوصاف ، ایا شما هم خواستار پیدا کردن و جستجو برای یک ایمیل برروی یک ایفون و یا ایپد می باشید ؟ اگر اینطور است ، در این پست اموزشی شما می توانید نحوه ی دسترسی به این قابلیت پنهان به منظور جستجو در بین ایمیل ها را دریابید .

  1. ابتدا می بایست برنامه ی Mail را برروی ایفون و یا ایپد خود باز کنید .
  2. حال می بایست در صفحه ی اینباکس اصلی ، انگشت خود را برروی صفحه گذاشته و به سمت پایین بکشید یا اصطلاحا به سمت پایین سوایپ کنید که با انجام این عمل ، نوار پنهان جستجو (Search) اشکار و ظاهر خواهد شد .
  3. سپس می بایست برروی فیلد Search تپ کنید .
  4. اکنون می بایست در نوار جستجو (Search) یک نام ، ادرس ایمیل ، اصطلاح ، عبارت ، کلمه ، تاریخ و … را به منظور جستجو در بین ایمیل های تطبیق یافته وارد و تایپ کنید .

بنابراین ، با پشت سر گذاشتن مراحل اشاره شده ، هر ایمیلی که مطابق با اصطلاحی که شما جستجو کرده اید ، باشد ، در لیست زیر ان نشان داده خواهد شد . در واقع ، در مثال بالا ما در یک اینباکس کلمه ی مربوط به turkey را جستجو کرده ایم و یک تعداد انگشت شماری از ایمیل ها که نشان می دهد با ان کلمه مطابقت دارد را پیدا کردیم .

لازم به ذکر است که ، قابلیت جستجو در برنامه ی Mail در سیستم عامل iOS سریع است و می بایست ایمیل هایی را که با شرایط جستجوی شما مطابقت دارد ، سریعا پیدا و نشان داده شود . البته ، هرچند که این سرعت ممکن است به سن دیوایس های مبتنی بر iOS شما و همچنین اتصال اینترنت و حتی تعداد حساب های ایمیل وارد شده در این برنامه بستگی داشته باشد .

پس بیاد داشته باشید که ، بطور پیشفرض قابلیت جستجو در برنامه ی Mail برای تمامی اینباکس هایی که در حساب ایمیل شما برروی ایفون یا ایپد قرار دارند ، به جستجو خواهد پرداخت . اما اگر شما چندین حساب ایمیل پیکربندی شده داشته باشید و یا حساب ایمیل دیگری را برای برنامه ی Mail در iOS اضافه کرده باشید ، شما می توانید به اینباکس های ایمیل ان در برنامه ی Mail برای iOS مراجعه کرده و جستجو را با یک اینباکس نیز محدود کنید .

اموزش : چگونه در ایفون و ایپد در بین تصاویر در برنامه ی Photos جستجو کنیم ؟

اموزش : چگونه در ایفون و یا ایپد به جستجوی یاداشت ها در برنامه ی Notes بپردازیم ؟

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

چهارشنبه 8 فروردين 1397 - 8:01
قدرت گرفته از نیلوبلاگ