برگزاری رویداد اموزشی اپل در تاریخ ۲۷ مارس بطور زنده استریم و پخش نخواهد شد

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 28

اپل میزبان <strong>رویداد</strong> <strong>اموزشی</strong> در <strong>تاریخ</strong> 27 <strong>مارس</strong> می باشد : (ایده های جدید خلاق برای معلمان و دانش آموزان)

براساس گزارشات منتشر شده ، ظاهرا رویداد پیشروی اپل بدون امکان استریم و پخش زنده برگزار خواهد شد . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

شرکت اپل در روز جمعه تایید کرده است که این شرکت رویداد خود را در روز سه شنبه ۲۷ مارس که متمرکز برروی اموزش می باشد ، بصورت زنده استریم و پخش نخواهد کرد . از طرفی ، این کمپانی اپلیکیشن Events برروی اپل تی وی را به منظور نشان دادن اطلاعات در مورد این نمایش بروز کرده است ، اما توجه داشته باشید که یک ویدئو از این رویداد تا پس از خاتمه یافتن ان دردسترس نخواهد بود .

از سوی دیگر ، باید گفتکه این یک توسعه و پیشرفت جالب بشمار می اید ، زیرا اپل در سال های اخیر پخش زنده از رویداد های رسانه ای خود را ارائه کرده است . اما به احتمال بسیار این کمپانی تصمیم گرفته است که از انجاییکه این رویداد یک امر اموزشی محور می باشد ، با اطلاعیه های ویژه به دانش اموزان و معلمان ان ها را اماده و مطلع کند و در نتیجه یک پخش زنده از سوی این شرکت برای این رویداد  ضروری و لازم به حساب نمی اید .

لازم به ذکر است که ، این رویداد در روز سه شنبه و در ساعت ۱۱ صبح به وقت محلی و در دبیرستان کالج آمادگی Lane Tech در شیکاگو ، ایلینوی برگزار خواهد شد . از طرفی ، در حالیکه ما کاملا مطمئن نیستیم که چه انتظاری می بایست از این رویداد داشت ، شایعات بسیاری راجع به مدل های جدید مکبوک و ایپد ارزان قیمت و همچنین نرم افزار ویژه و جدید کلاس درس وجود دارد .

در پایان ، گفتنی است که ما طبق معمول در جاست تک این رویداد را پوشش خواهیم داد و تمامی اطلاعات و اخبار موجود پس از ان را در سایت قرار خواهیم داد . بنابراین ، پیشنهاد می کنیم همواره ما را دنبال کنید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

چهارشنبه 8 فروردين 1397 - 8:01
قدرت گرفته از نیلوبلاگ

اطلاعیه جدید نیلوبلاگ

برای شرکت در مسابقه ویژه بهترین وبلاگ برای کاربران جدید
به صفحه ثبت نام مراجعه کنید

عضویت