اگر شما هم تصمیم خود را گرفته اید و می خواهید حساب کاربری فیسبوک خود را حذف کنید ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که ممکن است که فیسبوک بزرگترین شبکه ی اجتماعی در جهان باشد ، اما این امر نیز برای جنجال و بحث و گفتگو بیگانه نمی باشد . به همین منظور ، اینکه ایا شما تنها از فیسبوک خسته شده اید یا حتی تنها از شنیدن در مورد اختلاف نظر های گوناگون بی پایان و از چگونگی امکان تاثیر ان ها برروی خود خسته شده اید ، باید بگوییم که یک راه حل ساده برای حذف حساب فیسبوک خود وجود دارد .

بنابراین ، باید گفتکه حذف یک حساب فیسبوک دائمی و برگشت ناپذیر می باشد . در نتیجه ، زمانیکه شما یک حساب فیسبوک را حذف می کنید ، دقیقا این امر و عمل همان چیزی می باشد که شما به دنبال ان هستید . چرا که پس از انجام عملیات ، دیگر فیسبوک برای شما وجود ندارد و تمامی تصاویر ، پست ها ، پیام ها و سایر دادهای مرتبط دیگر برای شما در دسترس نخواهند بود ، البته مگر انکه شما مجددا ثبت نام کنید .

در این صورت ، اگرچه این فرایند بطور دائم برای حذف یک حساب فیسبوک می تواند نسبتا به اسانی اغاز شود ، اما گزینه ای برای انجام اینکار در هیچ تنظیماتی یا گزینه هایی برروی سایت یا در داخل برنامه ی فیسبوک یافت نمی شود ، در عوض این فرایند در یک بخش از Help برروی وب سایت فیسبوک یافت خواهد شد .

بنابراین ، اگر شما هم به اندازه ی کافی حساب فیسبوک دارید و خواستار حذف ان ها هستید ؟ در اینجا می توانید نحوه ی حذف حساب خود را بخوبی بیابید .

و اما چگونه حساب فیسبوک خود را بطور دائم حذف کنیم ؟

گفتنی است که ، پیش از حذف حساب فیسبوک خود ، شما ممکن است که خواستار دانلود یک کپی از اطلاعات شخصی خود که برروی سایت ذخیره شده است ، باشید . در نتیجه ، اگر علاقمند باشید ، شما می توانید دستورالعمل های فیسبوک را به منظور دانلود دادها و اطلاعات فیسبوک خود از اینجا بیابید . همچنین ، در نظر داشته باشید که اگر شما داده های شخصی خود را دانلود نکنید ، سپس پس از آنکه شما این حساب را حذف کردید ، این اطلاعات و دادها برای شما دردسترس نخواهند بود .

  1. ابتدا می بایست هر مرورگر وبی را باز کرده و پس از مراجعه به سایت فیسبوک می بایست به حساب مورد نظر خود که قصد حذف ان را دارید ، مراجعه کرده و سپس می بایست به صفحه ی Delete My Account در فیسبوک از اینجا مراجعه کنید .
  2. حال می بایست برروی گزینه ی Delete My Account کلیک کنید . چگونه یک حساب فیسبوک را حذف کنیم ؟
  3. اکنون می بایست به منظور تایید و تصدیق با حساب کاربری وارد شده خود در فیسبوک ، رمز عبور را در کادر مشخص شده وارد کرده و سپس می بایست با وارد کردن و تایید کد (CAPTCHA) نمایش داده شده در همان صفحه در کادر تعیین شده ، برروی گزینه ی OK کلیک کنید .چگونه یک حساب فیسبوک را حذف کنیم ؟
  4. در پایان می بایست تایید کنید که شما خواستار حذف این حساب فیسبوک خود می باشید .

بنابراین ، زمانیکه شما با حساب کاربری فیسبوک خود خداحافظی می کنید ، این امر چندین هفته به منظور حذف کامل این حساب کاربری به دلایلی خاص طول خواهد کشید . در نتیجه ، سعی نکنید که در طول ان زمان وارد سیستم شوید ، در غیر این صورت این حساب کاربری ظاهرا دوباره فعال خواهد شد .

در این صورت ، باید بگوییم که این فرایند تمام این ماجرا برای حذف حساب فیسبوک می باشد و زمانیکه این حساب از فیسبوک حذف شود ، شما دیگر یک حساب فیسبوک نخواهید داشت .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : 0
موضوع : | بازدید : 8
برچسب ها :

تاريخ : جمعه 10 فروردين 1397 | 6:26 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |