در حال حاضر ، کاربران علاقمند می توانند مجیک ترکپد ، کیبورد یا ماوس های اپل را در رنگ خاکستری فضایی خریداری کنند . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که درحال حاضر هر کاربری می تواند  مجیک ترکپد ، کیبورد و ماوس اپل را بطور مستقل در رنگ خاکستری فضایی داشته باشد .

در واقع ، باید بگوییم که تا پیش از این ، چنین لوازم جانبی در رنگ خاکستری فضایی تنها با خرید iMac پرو جدید عرضه می شد ، اما با وجود ان شرکت اپل وعده داده بود تا سرانجام امکان دردسترس بودن ان ها را بطور جداگانه فراهم کند . لازم به ذکر است که ، لوازم جانبی مجیک در اصل توسط باتری های AA طراحی شده اند ، اما تجربیات فعلی ان ها همراه با یک باتری لیتیوم یون ساخته شده در ان و یک پورت لایتنینگ برای شارژ کردن ان عرضه شده است .

بنابراین ، اگر شما هم تمایل به خرید یک لوازم جانبی مجیک در رنگ خاکستری فضایی دارید ، برروی لینک های زیر کلیک کنید :

در نظر داشته باشید که ، قیمت ان ها ۲۰ دلار بیشتر از همتای نقره ای رنگ اش می باشد .

همچنین ، با توجه به گزارشات موجود از سوی کاربران در فضای مجازی ، ظاهرا هرکسی با دربر داشتن دسکتاپی از یک مجیک ترکپد ۲ و یک مجیک کیبورد ، نمی تواند شادتر از این با ان ها باشد ، که این امر را می توان نشانه ی کیفیت بی حدوحصر ان ها برشمارد . از طرفی ، گفتنی است که این ترک پد یا همان پد لمسی همراه با سطح بزرگتر خود و بازخورد فورس تاچ فوق العاده عالی می باشد .

بیاد داشته باشید که ، لوازم جانبی مجیک ارزان عرضه نشده اند ، چرا که شما برای یک کیبورد و ماوس می بایست تقریبا ۳۰۰ دلار هزینه کنید . در نتیجه ، قطعا برای هرکسی مناسب نمی باشد . با این حال ، نظر بسیاری بران است که قیمت لوازم جانبی مجیک برای ارائه ی فن اوری ان ها در برابر کیبورد و ماوس های با کیفیت از سوی مایکروسافت و سایر فروشندگان بسیار رقابتی هستند .

در پایان ، می توانید در بخش دیدگاه ها نظر خود را در رابطه با این لوازم جانبی به اشتراک بگذارید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : 0
موضوع : | بازدید : 6
برچسب ها :

تاريخ : جمعه 10 فروردين 1397 | 6:26 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |