watchOS 4.3 <strong>همراه</strong> با <strong>حالت</strong> پرتره Nightstand ، <strong>کنترل</strong> <strong>موزیک</strong> <strong>ایفون</strong> و ... <strong>منتشر</strong> شد

در روز پنجشنبه ، شرکت اپل نسخه ی رسمی watchOS 4.3 را برای تمامی کاربران خود عرضه کرده است. به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که در روز گذشته watchOS 4.3 برای اپل واچ در کنار iOS 11.3 و tvOS 11.3 عرضه و منتشر شده است .

بنابراین ، برای دست یافتن به اخرین نسخه ی بروزرسانی نرم افزاری اپل واچ برروی دیوایس خود ، می بایست در برنامه ی همیشه همراه Watch برروی ایفون همگام و جفت شده خود با ساعتتان به مسیر My Watch > General > Software Update مراجعه کنید و سپس دستور العمل های موجود برروی صفحه نمایش را به منظور دانلود این بروزرسانی از طریق OTA دنبال کنید .

البته ، بیاد داشته باشید که ایفون شما می بایست از iOS 11.3 به منظور نمایش برای بروزرسانی watchOS 4.3 بهره ببرد .

watchOS 4.3 همراه با حالت پرتره Nightstand ، کنترل موزیک ایفون و ... منتشر شد

همچنین ، گفتنی است که watchOS 4.3 شامل چندین ویژگی های بهبود یافته جدید می باشد .

بعنوان مثال ، می توان به حالت Nightstand اشاره کرد ، چرا که دیگر تنها به حالت افقی محدود نمی شود ، بلکه در حال حاضر این حالت هم بصورت عمودی و هم بصورت افقی کار می کند ، که به جرات می توان گفتکه در زمان شارژ ساعت خود با استفاده از شارژر بی سیم Qi اینده ی اپل برای چندین دیوایس مفید و کاربردی خواهد بود .

از طرفی ، در حال حاضر منوی AirPlay از طریق منوی کنترل سنتر قابل دسترس می باشد ، که به شما اجازه می دهد تا صدا را به اسپیکر داخلی دیوایس درصورتیکه اگر شما تمایل داشته باشید تا موزیک را از طریق این اسپیکر کوچک گوش کنید ، بتوانید ان را ارسال کنید .

همچنین ، کنترل و مرور موزیک ایفون در watchOS 4.3 مجددا بازگردانده شده است و هنگامیکه شما ساعت خود را به یک شارژر متصل می کنید ، یک انیمیشن جدید که بخوبی اجرا می شود ، وجود دارد .

در پایان ، باید بگوییم که برای اطلاعات در مورد محتوای امنیتی watchOS 4.2 ، می توانید سند پشتیبانی اپل را مطالعه کنید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : 0
موضوع : | بازدید : 8
برچسب ها :

تاريخ : جمعه 10 فروردين 1397 | 21:24 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |