اگر شما هم به دنبال اخرین شایعات منتشر شده در رابطه با نسل جدید اپل واچ می باشید ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که مدل های جدید اپل واچ برای امسال خصوصیاتی همچون یک طراحی مجدد و جدید ، صفحه نمایش بزرگتر ، بالا بردن نظارت بر سلامت و طول عمر باتری طولانی تر خواهد داشت . از طرفی ، لازم به ذکر است که این اخبار بوسیله ی یک یادداشت تحقیقی از سوی تحلیلگر دقیقی همچون KGI Securities توسط Ming-Chi Kuo که از طریق وب سایت ۹to5mac انتشار یافته است ، بدست امده است .

در واقع ، اقای Kuo گفته است که سری چهارم اپل واچ در سه ماهه ی سوم سال ۲۰۱۸ معرفی خواهد شد و همچنین از صفحه نمایش هایی که ۱۵ درصد بزرگتر می باشند ، برای ان ها استفاده خواهد شد . از طرفی ، گفتنی است که هیچ اشاره ای به این نشده است که ایا قرار است اندازه ی کلی این ساعت نیز بزرگ شود یا خیر، اما با توجه به وسواس اخیر اپل در مورد حاشیه ی نازکتر ، این امر بعید بنظر می رسد .

همچنین ، این تحلیلگر همراه با سایر پیشگویی های مبهم دیگرش ، تنها گفته است که سری چهارم این ساعت از یک خصوصیتی همچون طراحی ظاهری مرسوم تر، سنسور های سلامتی به غیر از کنترل قلب و یک ظرفیت باتری بزرگتر بهره خواهد برد . از طرفی ، Kuo معتقد است که این تغییرات رکورد فروش ۲۴ میلیون واحد در سال ۲۰۱۸ را بدست خواهد آورد .

لازم به ذکر است که ، از زمان عرضه ی این ساعت هوشمند که نزدیک به ۳ سال پیش می باشد ، اپل واچ از همان طراحی مربع شکل استفاده کرده است و از ویزگی هایی همچون تنظیم خارج از رکود های عملکرد و اضافه شدن GPS ، LTE و … بهره برده است . همچنین ، در حالیکه این ساعت پوشیدنی بخوبی بفروش رفته است ، قطعا احساس می شود که زمان یک بروزرسانی بزرگ برای ان فرارسیده است .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 29
برچسب ها :

تاريخ : يکشنبه 12 فروردين 1397 | 15:50 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By VatanSkin :.