از این پس ، اعضای اپل موزیک می توانند به بخش کاملا جدید موزیک ویدئو در ایتونز و یا برنامه ی موزیک در iOS دسترسی داشته باشند . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

به دنبال انتشار iOS 11.3 ، tvOS 11.3 و watchOS 4.3 در روز پنجشنبه ، شرکت اپل نیز ایتونز ۱۲.۷.۴ را برای مک و ویندوز همراه با موزیک ویدئو و پلی لیست برای اعضای اپل موزیک منتشر کرده است .

بنابراین ، برای بروزرسانی ایتونز خود ، می بایست App Store را از منوی اپل انتخاب کرده و سپس برروی تب Updates کلیک کنید .

از طرفی ، گفتنی است که این کمپانی در تغییرات همراه با دانلود این ایتونز نوشته است که ، (درحال حاضر ایتونز شامل یک تجربه ی جدید موزیک ویدئو برای اپل موزیک می باشد . بنابراین ، در Music Videos و درداخل بخش Browse می توانید آنچکه جدید و محبوب می باشد را پیدا کرده و ویدئو ها را پشت سرهم همراه با پلی لیست موزیک ویدئوی منحصربفردی پخش کنید .)

گفتنی است که ، سرپرستی پلی لیست های ویدئوی اپل برخی امکانات جالب توجهی را ارائه می دهد . بعنوان یک مثال ، درحال حاضر صاحبان اپل تی وی می توانند از اخرین نسخه های منتشر شده با تماشای موزیک ویدئو ها در برنامه ی پیشفرض Music لذت ببرند .

همچنین ، همانطور که ما گزارش داده بودیم ، این بخش جدید از روز پنجشنبه برای کاربران هر دو نسخه های iOS 11.2.5 و iOS 11.3 در برنامه ی پیشفرض Music برروی دیوایس هایی همچون ایفون ، ایپد و یا ایپاد تاچ ظاهر شده است .

ایتونز 12.7.4 همراه با بخش <strong>تماما</strong> جدید موزیک ویدئو برای اعضای اپل موزیک منتشر شد

لازم به ذکر است که ، برای شروع ، می بایست بخش Browse را انتخاب کرده و سپس برروی Music Videos کلیک کنید .

البته ، همانطور که اشاره شد ، این یکی دیگر از بخش های کاربردی برای اعضای اپل موزیک می باشد . بنابراین ، متاسفانه کسانیکه از مشترکین برای سرویس استریم و پخش اپل موزیک نمی باشند ، قادر نخواهند بود از موزیک ویدیو ها لذت ببرند .

در پایان گفتنی است که ، جدای از ویژگی موزیک ویدئو ها و پلی لیست ها ، این امر ویژگی های ویژه ای را همچون Spotlight on Taylor Swift و یک مجموعه ای از پلی لیست هایی را براساس ژانر متناسب با سلیقه شخصی شما به ارمغان می اورد .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 30
برچسب ها :

تاريخ : يکشنبه 12 فروردين 1397 | 15:50 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By VatanSkin :.