اگر شما هم صاحب یکی از هوم پاد های اپل می باشید ، باید بگوییم که این شرکت کوپرتینویی اولین بروزرسانی نرم افزاری را برای این دستگاه منتشر کرده است . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

بطور کلی ، باید بگوییم که اسپیکر مبتنی بر سیری اپل اولین بروزرسانی نرم افزاری عمومی خود را از زمان عرضه اش دریافت کرده است .

بنابراین ، برای مهاجرت و رفتن به اخرین نسخه ی نرم افزاری هوم پاد ، می بایست برنامه ی Home را برروی دیوایس مبتنی بر iOS خود همراه با iOS 11.2.5 و یا نسخه های پس از ان اجرا کرده و سپس برروی تب Home در پایین صفحه تپ کرده و پس از ان برروی ایکون فلش در گوشه ی بالا و سمت چپ صفحه تپ کنید .

هوم پاد اولین بروزرسانی نرم افزاری خود را دریافت کرد

حال ، پس از ان می بایست برروی گزینه ی Software Update در زیر عنوان Speakers تپ کنید و سپس می بایست دستورالعمل های موجود برروی صفحه نمایش را به منظور دانلود و نصب این بروزرسانی دنبال کنید .

اموزش : چگونه نرم افزار را برروی هوم پاد خود بروزرسانی کنیم ؟

هم اکنون هوم پاد شما می بایست بطور خودکار بروزرسانی های نرم افزاری جدید را در زمانیکه ان ها دردسترس هستند ، نصب کند . لازم به ذکر است که پس از بروزرسانی ایفون ، ایپد و یا ایپاد تاچ خود به iOS 11.3 نسخه ی نرم افزاری جدید هوم پاد می بایست بطور خودکار دانلود و نصب شود . همچنین ، اگر شما تمایل دارید ، می توانید بروزرسانی خودکار هوم پاد را غیرفعال کنید .

از طرفی ، همچون برطبق یادداشت های منتشر شده ، این بروزرسانی (شامل بهبودات کلی برای ثبات و کیفیت می باشد) .

در نظر داشته باشید که ، این نرم افزار جدید هوم پاد دارای همان شماره نسخه ی ۱۱.۳ همچون نسخه ی iOS 11.3 و tvOS 11.3 منتشر شده در روز گذشته می باشد . همچنین ، گفتنی است که اپل نیز نسخه ی نرم افزاری جدید watchOS 4.3 را برای اپل واچ منتشر کرده است .

لازم به ذکر است که ، همانطور که پیش از امروز صبح یادداشت هایی منتشر شده در رابطه با iOS 11.3 فاش و ظاهر شده بودند ، اپل از قرار دادن AirPlay 2 خودداری کرده است و احتمالا این قابلیت بخشی از بروزرسانی نرم افزاری بعدی هوم پاد خواهد بود . قابل ذکر است که ، AirPlay 2 برای جفت شدن استریو آینده هوم پاد و کنترل چند دیوایس مورد نیاز است .

در پایان ، باید بگوییم که برای اطلاعات در مورد محتوای امنیتی بروزرسانی هوم پاد ، می توانید سند پشتیبانی اپل را مطالعه کنید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 24
برچسب ها :

تاريخ : يکشنبه 12 فروردين 1397 | 15:50 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By VatanSkin :.