<strong><strong>توییک</strong></strong> <strong>جیلبریک</strong> <strong>هفته</strong> : <strong>معرفی</strong> توییک HomeBarSizer ، <strong>توییکی</strong> که به <strong>شما</strong> <strong>اجازه</strong> می <strong>دهد</strong> تا <strong>اندازه</strong> ی <strong>هوم</strong> <strong>بار</strong> در <strong>ایفون</strong> X را <strong>تغییر</strong> <strong>دهید</strong>

طبق وعده ای که داده بودیم ، تا هر هفته در روز دوشنبه از بین هزاران توییک ، یکی از بهترین ان ها را انتخاب و معرفی کنیم ، این هفته قصد داریم توییکی را به شما معرفی کنیم که به شما اجازه می دهد تا اندازه ی هوم بار در ایفون X را تغییر دهید . برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

از این پس قصد داریم ، هر هفته در روز دوشنبه ، از بین هزاران توییکی که در دنیای جیلبریک وجود دارد ، یکی از بهترین ان ها را برگزیده و در وب سایت جاست تک به معرفی ان بپردازیم . حال این هفته توییکی را که برای شما کاربران عزیز اماده کرده ایم ، HomeBarSizer نام دارد .

اما بطور کلی ، باید بگوییم که از زمان انتشار عمومی جیلبریک الکترا برای iOS 11 ، ما شاهد یک مجموعه از توییک های جیلبریک که بطور اشکار برای ایفون X طراحی شده اند ، بوده ایم . در واقع ، برخی از جدیدترین ان ها برروی هوم بار این گوشی پرطرفدار تمرکز داشته اند . به این صورتکه ، این نوار در پایین صفحه نمایش می باشد و شما می توانید برای بستن اپلیکیشن ها ، مولتی تسکینگ و … استفاده کنید .

به همین منظور ، یک توییک جدید و رایگان با نام HomeBarSizer که متفاوت نمی باشد ، توسط یکی از توسعه دهندگان iOS بنام Kiran Patil عرضه شده است . در واقع ، همانطور که از نام ان پیداست ، این توییک به شما اجازه خواهد داد تا هم اندازه و هم ظاهر هوم بار ایفون X خود را سفارشی و تنظیم کنید ، بطوریکه شما می توانید به ظاهر و احساسی که نسبت به ان تمایل دارید ، دست پیدا کنید .

لازم به ذکر است که ، شما پس از نصب توییک HomeBarSizer ، می توانید به پنجره ی تنظیمات جدیدی که در برنامه ی Settings وجود دارد ، به منظور پیکربندی این توییک براساس میل خود مراجعه کنید .

توییک جیلبریک هفته : معرفی توییک HomeBarSizer ، توییکی که به شما اجازه می دهد تا اندازه ی هوم بار در ایفون X را تغییر دهید

بنابراین ، شما با مراجعه به بخش تنظیمات این توییک در برنامه ی Settings با گزینه هایی همچون زیر مواجه خواهید شد ، که عبارتند از :

  • تاگل مربوط به فعال یا غیرفعال سازی این توییک براساس نیاز
  • اسلایدر مربوط به تعیین و سفارشی کردن عرض نوار هوم بار
  • اسلایدر مربوط به تعیین و سفارشی کردن ارتفاع نوار هوم بار

قابل ذکر است که ، توسعه دهنده ی این توییک یک گزینه ی !Respring در پایین پنجره ی تنظیمات این توییک قرار داده است . بنابراین ، شما می توانید هرگونه تغییراتی که باعث رضایت شما شده است را ذخیره کنید .

بیاد داشته باشید که ، توییک HomeBarSizer تنها یک توییک برای زیبا کردن ظاهر و رابط کاربری دیوایستان می باشد . بنابراین ، ممکن است که این توییک برای همگان مناسب نباشد . در حقیقت ، اکثر کاربران احتمالا با اندازه ی پیشفرض هوم بار راضی هستند و دلیل زیادی برای تغییر آن ندارند . همچنین ، برای کسانیکه پیش امده است که از هوم بار در ایفون X خود ناراضی باشند ، توییک ByeHomeBottomBarX می تواند به شما کمک کند که آن را کاملا مخفی کنید .

در پایان ، قابل ذکر است که اگر شما مایل به استفاده از توییک HomeBarSizer در دیوایس خود می باشید ، می توانید ان را بصورت رایگان از سورس BigBoss دریافت کنید . همچنین این توییک تنها با دیوایس جیلبریک شده ایفون X که مبتنی بر iOS 11 می باشد ، سازگاری کامل دارد .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.e/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : 0
موضوع : | بازدید : 6
برچسب ها :

تاريخ : سه شنبه 14 فروردين 1397 | 18:29 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |