<strong>دانلود</strong> <strong>نرم</strong> <strong>افزار</strong> Sidefari - Web browsing companion for Safari <strong>برای</strong> <strong>ایفون</strong> ، <strong>ایپاد</strong> و <strong>ایپد</strong>

در این پست ، قصد داریم تا شما کاربران عزیز را با یک برنامه ی کاربردی بنام Sidefari در اپ استور اشنا کنیم . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم در ادامه با معرفی و دانلود این اپلیکیشن با جاست تک همراه باشید .

اپلیکیشن Sidefari را می توان یک مرورگر تحت وب ساده و کاربردی بشمار اورد که توسعه دهنده ی این برنامه سعی داشته است تا این مرورگر را بگونه ای طراحی کند تا بتواند بعنوان یک همراه برای سافاری عمل کند . همچنین ، گفتنی است که اپلیکیشن Sidefari از همان چیزی که از سوی اپل Safari View Controller نامیده شده است ، برای نمایش یک نسخه ی مینی از سافاری که ویژگی های بسیاری را با برنامه ی کامل سافاری همچون مسدود کردن محتوا به اشتراک می گذارد، استفاده می کند .

و اما این برنامه چگونه به شما می تواند کمک کند ؟

در iOS 10 :

اپلیکیشن Sidefari دارای یک برنامه ی افزودنی بنام Open Modally in Safari می باشد که شما را قادر می سازد تا یک پنجره ی مبتنی بر سافاری را در داخل سایر برنامه ها که روش هایی را که برای به اشتراک گذاشتن URL های وب سایت فعال کرده اند ، آورده است . اما چرا شما ممکن است که بخواهید اینکار را انجام دهید ؟ شاید شما ترجیح می دهید تا برای راحتی و اسودگی ، برخی از ویژگی های سافاری را در داخل همان برنامه داشته باشید یا اگر شما در مورد حریم خصوصی خود آگاه هستید ، شاید نخواهید از بسیاری از برنامه های مرورگر وب سفارشی استفاده کنید .

لطفا توجه داشته باشید که برای اینکه اپلیکیشن Sidefari در iOS 10 عمل کند ، شما به نسخه ۱۰.۲ یا بالاتر ان نیاز دارید .

در iOS 9 :

اما برروی یک ایپد ، در کنار برنامه ی افزودنی Open Modally in Safari که در بالا اشاره شده است ، اپلیکیشن Sidefari بعنوان یک مرورگر اضافی و مبتنی بر سافاری در کنار صفحه نمایش شما به لطف multi-tasking نشان داده خواهد شد . بنابراین ، در حال حاضر شما قادر خواهید بود تا دو وب سایت را بصورت همزمان در یک صفحه نمایش قرار دهید .

توجه داشته باشید که ایپد های سازگار شامل ایپد ایر ۲ ، ایپد مینی ۴ و ایپد پرو می باشند .

ویژگی های نرم افزار Sidefari – Web browsing companion for Safari :

بهینه سازی شده برای ایپد ایر ۲ ، ایپد مینی ۴ و ایپد پرو

امکان پاک کردن یا غیر فعال کردن History

بهینه سازی شده با multi-tasking

قابلیت باز کردن URL در برنامه‌ های مختلف

قابلیت ثبت تاریخچه‌ ی جستجو های پیشین

امکان ذخیره کردن تاریخچه‌ های جستجو شده

تصاویری از محیط نرم افزار :

نام نرم افزار Sidefari – Web browsing companion for Safari

نسخه (وژن) : ۱.۲.۱

حجم : ۱۹.۹ مگابایت

شرکت سازندهFrancisco Cantu

قیمت : رایگان

: سازگار با آیفون،آیپاد تاچ، و ایپد و نیاز به iOS 9 یا بالاتر

تاریخ انتشار : ۴.۳.۲۰۱۸

لینک دانلود از ایتونز : ۱۹.۹ مگابایت

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : 0
موضوع : | بازدید : 5
برچسب ها :

تاريخ : چهارشنبه 15 فروردين 1397 | 20:41 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |