اپل در روز یکم ماه می درامد سه ماهه ی دوم سال ۲۰۱۸ را گزارش می کند

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 51

ر <strong>روز</strong> <strong>یکم</strong> <strong>ماه</strong> می <strong>درامد</strong> سه <strong>ماهه</strong> ی <strong>دوم</strong> <strong>سال</strong> 2018 را <strong>گزارش</strong> می <strong>کند</strong>

براساس گزارشات منتشر شده ، ظاهرا شرکت اپل قصد دارد تا در روز یکم ماه می درامد سه ماهه ی دوم سال ۲۰۱۸ خود را گزارش کند . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که شرکت اپل اعلام کرده است که در اولین روز از ماه می نتایج درامد خود را برای سه ماهه ی دوم مالی سال ۲۰۱۸ به اشتراک خواهد گذاشت . در واقع ، این کمپانی در یک کنفرانس تلفنی برای روز سه شنبه برنامه ریزی کرده است تا در روز یکم ماه می در ۵ ساعت بعدازظهر به وقت ET در مورد عملکرد خود در طی ۳ ماهه ی گذشته صحبت کنند .

گفتنی است که ، معمولا این سه ماهه ی دوم برای اپل غیرقابل پیش بینی است ، زیرا این شرکت بطور معمول شکست رکورد سه ماهه ی تعطیلات را دنبال می کند و این کمپانی به ندرت عرضه ی یک محصول بزرگ و عمده را مشاهده می کند . از طرفی ، برای برخی از موارد ، این کمپانی راهنمای درامد را برای این سه ماهه بین ۶۰ تا ۶۲ میلیارد دلار ارائه کرده است .

در هر صورت ، جالب خواهد بود که میزان فروش آیفون ها را با توجه به شایعات مداوم که آیفون X بخوبی فروش نمی کند و همچنین اینکه فروش ایپد پس از رویداد هفته گذشته چگونه بنظر می رسد را مشاهده کنیم . اما بیاد داشته باشید که ، به محض انتشار درامد سه ماهه ی دوم سال ۲۰۱۸ از سوی اپل ، شما را در جاست تک مطلع خواهیم کرد .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

جمعه 17 فروردين 1397 - 1:46
قدرت گرفته از نیلوبلاگ