<strong>اپل</strong> <strong>موزیک</strong> <strong>بیش</strong> از 40 <strong>میلیون</strong> مشترک <strong>پرداختی</strong> دارد

براساس گزارشات منتشر شده ، ظاهرا اپل موزیک بیش از ۴۰ میلیون مشترکی می باشد که حق اشتراک خود را پرداخت کرده اند . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

اما همانطور که اشاره شد ، مطابق با گفته های مدیر محتوای اپل ، Steven Huon ، اپل موزیک دارای بیش از ۴۰ میلیون مشترکی می باشد که حق اشتراک خود را پرداخت کرده اند . لازم به ذکر است که ، این امار منتشر شده حداقل ۲ میلیون نفر از اخرین ارقام به اشتراک گذاشته شده در تاریخ ۱۲ مارچ توسط معاون ارشد نرم افزاری و خدمات اینترنتی اپل ، Eddy Cue در طی یک کنفرانس SXSW ، بیشتر شده است .

لازم به ذکر است که ، Huon شخصی است که در پاریس مستقر می باشد و به اپل در یافتن محتویات برتر کمک کمی کند و بطور معمول توییت های مربوط به این کمپانی را به شیوه ای پنهانی و رمزالودتر بیان می کند . اما در تصویری که او امروز صبح پست کرده است و ما ان را در بالای این پستمان قرار داده ایم ، چیزی جز اسرار و مبهمی وجود ندارد .

گفتنی است که ، اپل موزیک در ماه ژوئن ۲۰۱۵ رونمایی شده است و همچنین ساخته شده از بقایای Beats Music می باشد . بطوریکه ، این سرویس استریم خود را بعنوان یک برنامه ی طراحی شده سطح بالا بصورت منحصربفرد در کنار سایر محتوای برتر از بهترین هنرمندان مانند Drake و Chance پا به میدان گذاشته است .

در نظر داشته باشید که ، اخبار امروز تنها یک روز پس از عمومی شدن خبر مربوط به اسپتیفای ، درست در جاییکه ارزش ان در حدود ۳۰ میلیارد دلار بود ، انتشار یافته است . چرا که اسپتیفای از مشترکین پرداختی برمبنای ۷۱ میلیون نفر برخوردار می باشد و بعنوان رهبر در فضای پخش موزیک دیده می شود .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 26
برچسب ها :

تاريخ : شنبه 18 فروردين 1397 | 0:24 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By VatanSkin :.