<strong>تماشا</strong> <strong>کنید</strong> : <strong>اگهی</strong> <strong>خیره</strong> <strong>کننده</strong> <strong>اپل</strong> <strong>برای</strong> <strong>مدل</strong> <strong>های</strong> <strong>جدید</strong> PRODUCT RED <strong>ایفون</strong> 8

در این پست ، قصد داریم تا اولین تبلیغ منتشر شده از سوی اپل در رابطه با رنگ قرمز و جدید ایفون ۸ را برای شما کاربران عزیز در سایت قرار دهیم . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم در ادامه با جاست تک همراه باشید .

همانطور که می دانید ، مدل های جدید نسخه ویژه ی PRODUCT RED برای ایفون ۸ و ایفون ۸ پلاس به منظور سفارش از فردا و پیش از روز جمعه دردسترس می باشند و همین امر باعث شده است تا یک اگهی جدید تبلیغاتی برای این دیوایس ها از سوی اپل منتشر شود .

در واقع ، این تبلیغ در وب سایت اپل دردسترس می باشد ، اما همچنان از طریق کانال یوتیوب این شرکت موجود نمی باشد . به همین منظور ، ما برای راحتی شما کاربران عزیز این ویدئو کلیپ ۳۰ ثانیه ای را در کانال شخصی اپارت جاست تک اپلود کرده ایم ، تا بتوانید از تماشای ان لذت ببرید .

در نتیجه ، این ویدیو به درستی در زیر قرار داده شده است و شما می توانید ان را براحتی تماشا کنید .

لازم به ذکر است که ، اگر اشتباه نکنیم ، این تبلیغ ممکن است که اولین تبلیغ PRODUCT RED اپل برای آیفون ۸ باشد . همچنین ، برای کسانیکه متعجب می باشند ، اپل از سال ۲۰۰۶ به این صندوق جهانی ایدز بیش از ۱۶۰ میلیون دلار اهدا کرده است .

در پایان ، باید بگوییم که شما کاربران عزیز می توانید در بخش دیدگاه ها نظر خودتان را در رابطه با این تبلیغ و همچنین رنگ جدید ایفون ۸ با ما در میان بگذارید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : 0
موضوع : | بازدید : 6
برچسب ها :

تاريخ : سه شنبه 21 فروردين 1397 | 18:06 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |