نحوه ی جلوگیری از دریافت نوبتی مسیر ها برروی اپل واچ در هنگام استفاده از برنامه ی Maps

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 27

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه در صورت تمایل ، دریافت نوبتی مسیر ها برروی اپل واچ خود را در هنگام استفاده از برنامه ی Maps متوقف و جلوگیری کنید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

زمانیکه شروع به دریافت نوبتی جهت ها و مسیر ها برروی ایفون خود می کنید ، این جهت ها و مسیر ها بطور خودکار به اپل واچ شما ارسال خواهند شد که در ان شما به اسانی می توانید برای هشدار های خود در هر نوبت دریافتی تپ کنید . در چنین شرایطی ، ما این ویژگی یافت شده را بخصوص برای مسیر های پیاده روی یا ترانزیت مفید می پنداریم ، اما ممکن است که شما هم همچون ما تشخیص دهید که در هنگام رانندگی این ویژگی اضافی و تاحدودی منجر به حواس پرتی می شود . خوشبختانه ، در چنین شرایطی باید بگوییم که این امر و ویژگی را می توان غیرفعال کرد .

به همین منظور ، در این پست اموزشی ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه نمایش جهت ها و مسیر های برنامه ی Maps و دریافت هشدار ها برای هر نوبت در حال نزدیک و بعدی برروی اپل واچ خود را متوقف کنید . در نظر داشته باشید که ، شما مطمئنا هنوز هم قادر به دریافت جهت ها و مسیر ها برروی ایفون خود خواهید بود، اما این جهت ها و مسیر ها برروی اپل واچ شما منتشر نخواهد شد .

و اما جلوگیری از دریافت جهت ها و مسیر های برنامه ی Maps برروی اپل واچ خود :

به ترتیب ، برای جلوگیری از دریافت نوبتی جهت ها و مسیر ها برروی اپل واچ در هنگام استفاده از برنامه ی Maps برروی ایفون خود ، شما به سادگی می بایست برنامه ی Watch را برروی ایفون خود اجرا کنید و سپس به بخش Maps مراجعه کنید . اکنون در این بخش ، می بایست سوییچ گزینه ی Turn Alerts را غیرفعال کنید .

<strong>نحوه</strong> ی جلوگیری از دریافت نوبتی جهت ها برروی اپل واچ در هنگام استفاده از برنامه ی Maps

حال ، زمانیکه به جلو پیش می روید ، شما تنها جهت ها و مسیر ها را برروی ایفون خود دریافت خواهید کرد ، مگر انکه شما بطور مستقیم از اپل واچ خود به نوبت جهت ها و مسیر ها را اغاز کنید ، که در این صورت ، جهت ها و مسیر ها تنها برروی اپل واچ شما ظاهر خواهند شد .

قابل ذکر است که ، زندگی در یک منطقه ی روستایی که معمولا ما نیازی به دریافت جهت ها و مسیر ها در ساعت بسته شده برروی مچ دست خود نداریم ، همواره غیرفعال کردن این ویژگی می تواند گزینه ی بهتری باشد . با این حال ، گاهی اوقات ممکن است که فعال کردن مجدد ان در هنگام تلاش برای پیدا کردن مسیر خود در یک شهر جدید نیاز باشد . در پایان ، باید گفتکه استفاده شما از این ویژگی ممکن است که متفاوت باشد ، اما هم اکنون شما می دانید که فعال و یا غیرفعال کردن این ویژگی اسان می باشد .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

چهارشنبه 22 فروردين 1397 - 23:01
قدرت گرفته از نیلوبلاگ