هم <strong>اکنون</strong> <strong>نسخه</strong> ی PRODUCT RED <strong><strong>ایفون</strong></strong> 8 و <strong>قاب</strong> <strong>چرمی</strong> Folio <strong>برای</strong> ایفون X به <strong>منظور</strong> <strong>سفارش</strong> <strong>دردسترس</strong> می <strong>باشند</strong>

اگر شما هم از طرفداران نسخه ی PRODUCT RED ایفون ۸ و ایفون ۸ پلاس شرکت اپل می باشید و می خواهید از زمان دردسترس قرار گرفتن تاریخ سفارشات ان مطلع شوید ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که مدل های جدید نسخه ویژه ی PRODUCT RED برای ایفون ۸ و ایفون ۸ پلاس اپل و همچنین نسخه ی PRODUCT RED قاب جدید چرمی Folio برای ایفون X درحال حاضر به منظور سفارش دردسترس می باشند .

و اما در اینجا می توانید به این لینک های سفارش دسترسی داشته باشید :

بیاد داشته باشید که ، آیفون قرمز رنگ شما در روز جمعه ۱۳ آوریل تحویل داده خواهد شد .

همچنین ، گفتنی است که نسخه ی PRODUCT RED ایفون ۸ و ایفون ۸ پلاس در فروشگاه هایی همچون فروشگاه های این کمپانی و نمایندگان فروش مجاز انتخاب شده از همان روز اغازین دردسترس خواهند بود . از طرفی ، مدل های خاکستری فضایی ، نقره ای و طلایی موجود دردسترس باقی خواهند ماند .

لازم به ذکر است که ، نسخه ی جدید PRODUCT RED قاب چرمی Folio برای ایفون X از امروز عرضه می شود .

در نظر داشته باشید که ، شما می توانید این محصولات RED را از وب سایت Apple.com ، یا از طریق اپلیکیشن فروشگاه اپل استور ، یا از نمایندگان فروش مجاز و حامل های انتخاب شده سفارش دهید .

همچنین ، گفتنی است که محصولات دارای مجوز RED به جمع آوری پول برای صندوق جهانی کمک می کند که در سال ۲۰۰۶ توسط U2 با پیشگامی Bono و Bobby Shriver بنیانگذاری شده است . در نتیجه ، این سازمان بدون هیچگونه منفعتی به افراد مبتلا به HIV و ایدز ، سل و مالاریا در کشور های آفریقایی کمک می کند . از طرفی ، در طول مشارکت ۱۱ ساله ی اپل با RED ، این شرکت بیش از ۱۶۰ میلیون دلار به صندوق جهانی کمک مالی کرده است .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : 0
موضوع : | بازدید : 5
برچسب ها :

تاريخ : چهارشنبه 22 فروردين 1397 | 23:01 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |