اینستاگرام به کاربر اجازه دانلود اطلاعات خود را میدهد

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 128

بر اساس گزارش Techcrunch، اینستاگرام از برنامه های جدید خود برای کاربران خبر داد که در آن کاربر می تواند اطلاعات اکانت خود را دانلود نماید. پس از انتشار مقاله ای توسط تک کرانچ مبنی بر فقدان ذخیره اطلاعات در این سرویس، یک سخنگوی اینستاگرام به او پاسخ داد.

جزئیات این ویژگی بایستی توسط اینستاگرام تشریح شود زیرا هنوز اطلاعات زیادی درباره آن منتشر نشده است. ما حتی نمی دانیم که شرکت تا چه حد به کاربر اجازه ذخیره اطلاعات را خواهد داد، آیا آن تنها محدود به ذخیره عکسها و فیلمهای منتشر شده توسط کاربر خواهد بود یا اینکه او می تواند تمامی استوری ها و پیامهای رد و بدل شده را نیز بکاپ بردارد.

فیسبوک دارای قابلیتهای زیادی برای پشتیبان گیری از اطلاعات می باشد و جای بسی نامیدی است که اینستاگرام از این موهبت بی بهره می باشد. تا به امروز اطلاعات کاربران در اینستاگرام قفل شده و قابل دانلود به راحت ترین شکل نمی باشد و تنها نرم افزارهای جانبی قادر به انجام این فرآیند می باشند که آن هم بسیار زمانبر است.

خبر افزوده شدن این ویژگی در اینستاگرام خود بسیار خوشایند می باشد اما هنوز زمان دقیقی برای قرار گرفتن آن در این شبکه مجازی مشخص نشده است.


برچسب‌ها :

جمعه 24 فروردين 1397 - 4:34
قدرت گرفته از نیلوبلاگ