<strong>تصویر</strong> پس <strong>زمینه</strong> ی <strong>ایفون</strong> 8 PRODUCT RED

در این پست ، قصد داریم تا تصویر پس زمینه ی بازاریابی رسمی اپل برای سری نسخه ی PRODUCT RED آیفون ۸ و ایفون ۸ پلاس را قرار دهیم . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم در ادامه با جاست تک همراه باشید .

همانطور که پیش تر گفته شد ، در روز دوشنبه ایفون ۸ و ایفون ۸ پلاس یک نسخه ی جدید با نام PRODUCT RED که به رنگ قرمزشان معروف می باشند و همچنین با هدف کمک به بیماران اچ ای وی و ایدز عرضه می شوند ، دریافت کرده اند .

به این صورتکه ، این گوشی ها که پرزرق و برق و با جلوه بنظر می رسند ، همواره اولین دیوایس های اپل با عنوان (RED) می باشند که از یک بخش جلویی مشکی براق بجای ظاهر سفید کم جذاب برروی نسخه ی PRODUCT RED ایفون ۷ بهره می برند .

در همین راستا ، باید بگوییم که تصویر زمینه ای که درست در زیر درج شده است و شما مشاهده می کنید ، براساس تصویر بازاریابی رسمی اپل برای سری نسخه ی  PRODUCT RED آیفون ۸ می باشد و مطمئنا برروی پنل OLED لبه به لبه ی آیفون X شما همراه با سیاهی های عمیق و قرمزی های پرجنب و جوش ان بسیار جذاب خواهد بود .

قابل ذکر است که ، برای ذخیره کردن این تصاویر در دیوایس خود ، ابتدا برروی تصاویر مورد نظر کلیک کرده و تا لود شدن کامل ان صبر کنید و سپس ان را در Camera Roll ذخیره کنید و بعد ان تصویر را برای پس زمینه ی دیوایس خود تنظیم کنید .

برای اطلاعات بیشتر ، لازم به ذکر است که ، نسخه ویژه ی PRODUCT RED برای مدل های جدید ایفون ۸ و ایفون ۸ پلاس به منظور سفارش انلاین در کشور ها و مناطق انتخاب شده با اغاز روز سه شنبه پیش از ورودشان در همین جمعه ی پیشرو دردسترس خواهند بود . بنابراین ، این تلفن های جدید در کشور هایی همچون استرالیا ، کانادا ، چین ، فرانسه ، آلمان ، هنگ کنگ ، ژاپن ، نیوزیلند ، سنگاپور ، کره جنوبی ، انگلستان و ایالات متحده عرضه خواهند شد .

همچنین ، در اواخر ماه آوریل در کشور هایی همچون برزیل ، دانمارک ، ایرلند ، ایتالیا ، مالزی ، مکزیک ، هلند ، نروژ ، روسیه ، عربستان سعودی ، اسپانیا ، سوئد ، سوئیس ، تایوان ، تایلند و امارات متحده عربی عرضه خواهند شد .

از طرفی ، در ماه مه ، در کشور هایی مانند شیلی ، کلمبیا ، هند ، اسرائیل ، ترکیه و سایر کشور ها به فروش خواهند رسید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : 0
موضوع : | بازدید : 4
برچسب ها :

تاريخ : جمعه 24 فروردين 1397 | 4:34 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |