<strong>تماشا</strong> <strong>کنید</strong> : <strong>ویدئویی</strong> از <strong>جعبه</strong> <strong>گشایی</strong> <strong>ایفون</strong> 8 <strong>قرمز</strong> <strong>توسط</strong> MKBHD

اگر شما هم می خواهید تا پیش از عرضه ی رسمی نسخه ی PRODUCT RED ایفون ۸ و ۸ پلاس ، ویدئویی از جعبه گشایی ان را مشاهده کنید ، پیشنهاد می کنیم در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که مارک براونلی (Marques Brownlee) یوتیوبر محبوبی که با اصول فنی اشنایی دارد ، ویدئویی قدم به قدم از نسخه ی جدید PRODUCT RED برای ایفون ۸ را پیش از روز های برنامه ریزی شده عرضه ی این گوشی در روز جمعه را در کانال یوتیوب خود پست کرده است .

لازم به ذکر است که ، اگر شما متعجب شده اید ، باید گفتکه رسم عرضه ی ایفون قرمز از سال گذشته همراه با ایفون ۷ اغاز شده است .

با این حال ، باید گفتکه بسیاری از افراد نسخه ی ظاهری سفید ان را در بخش جلویی این ایفون در نظر دارند . چرا که در مدل های همراه با نسخه ی PRODUCT RED ایفون ۸ ، نه تنها شما با یک قرمز زرق و برق دار و با جلوه در بخش پشتی این دیوایس همراه با یک ظاهر تماما مشکی در بخش جلویی ان که عالی بنظر می رسد ، مواجه خواهید شد ، بلکه سبک این رنگ قرمز بسیار روشن تر از نسخه ی PRODUCT RED ایفون ۷ در سال گذشته است .

به همین منظور ، باید گفتکه براونلی (Brownlee) در این ویدئوی جعبه گشایی رسما اعلام می کند که ، (این ایفون واقعا براستی قرمز است) .

همچنین ، او در این ویدئو توضیح می دهد که ، (این یک قرمز متفاوت از سال گذشته است که اپل ان را با قرمز مات و الومینیوم آنودایز شده پایان داده بود . اما در حال حاضر ، این نسخه ی PRODUCT RED ایفون ۸ و ایفون ۸ پلاس تحت شیشه می باشند ، بطوریکه همچون بیشتر از یک Ferrari یا Ruby یا Candy قرمز است .)

بنابراین ، شاید بتوان گفتکه براستی تنها مشکل با ایفون های قرمز رنگ در رابطه با زمان بندی معرفی و عرضه ی ان ها می باشد .

در این صورت ، اگر نسخه ی PRODUCT RED مدل های ایفون ۷ و ایفون ۸ چیزی برای تمام شدن داشته باشند ، اپل معمولا در نیمه راه یک رنگ قرمز را در میان چرخه ی محصول تلفن خود معرفی می کند ، که اینگونه باعث می شود تا این امر یک تصمیم گیری خرید دشوار را با دانستن اینکه تنها شش ماه دیگر با یک نوع مدل جدید از ایفون فاصله باقی مانده است ، برای خریدار فراهم می کند .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : 0
موضوع : | بازدید : 5
برچسب ها :

تاريخ : جمعه 24 فروردين 1397 | 4:34 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |