<strong>چگونه</strong> در <strong>ایفون</strong> و یا <strong>ایپد</strong> <strong>لوگوی</strong> <strong>اپل</strong> را <strong>بعنوان</strong> یک <strong>ایکون</strong> به <strong>میانبر</strong> <strong>های</strong> <strong>کیبورد</strong> <strong>اضافه</strong> <strong>کنیم</strong> ؟

اگر شما هم مانند بسیاری از کاربران دیگر به دنبال روشی هستید که بتوانید به کمک ان لوگوی اپل را به نوشته های خود اضافه کنید ، پیشنهاد می کنیم در ادامه با جاست تک همراه بوده تا به شما کاربران عزیز ترفندی را نشان دهیم که بتوانید به کمک ان لوگوی اپل را بعنوان یک کاراکتر به دیوایس خود اضافه کنید .

بطور کلی ، باید گفتکه یکی از ایکون هایی که اکثر کاربران اپل از ان استفاده می کنند ، ایکون یا همان لوگوی اپل می باشد . اما اگر از کاربران جدید این کمپانی بوده باشید که اخیرا یکی از محصولات این شرکت را مانند ایفون ، ایپد و یا ایپاد تاچ خریداری کرده اید ، باید به شما بگوییم که ایکون یا همان لوگوی اپل در کیبورد پیشفرض سیستم عامل این شرکت و یا در کاراکتر های خاص ان پیدا نخواهید کرد . در واقع ، اگر بخواهیم دقیق تر به شما بگوییم ، شرکت اپل کاراکتر خاصی را برای این لوگو در کیبورد اختصاصی iOS قرار نداده است و یا حداقل این شرکت می توانست ان را بعنوان یک شکلک در بخش ایموجی ها قرار دهد . حال ، این بدان معنا نمی باشد که کاربران اپل نمی توانند ایکون این شرکت را در هنگام تایپ کردن به نوشته های خود اضافه نکنند ، چرا که امروز ما قصد داریم به شما کاربران عزیز ترفندی را اموزش دهیم که به کمک ان می توانید ایکون اپل را بعنوان یک کاراکتر در بخش نوشته های خود استفاده کنید .

و اما اموزش اضافه کردن لوگوی اپل بعنوان یک ایکون در بخش میانبر های کیبورد :

  1. ابتدا از طریق دیوایس اپلی خود می بایست به وب سایت ما مراجعه کرده و سپس برای ان که بتوانید از ایکون اپل در نوشته های خود استفاده کنید ، انگشت خود را برروی لوگوی مقابل نگه داشته و ان را کپی کنید . (‏)
  2. سپس می بایست به مسیر Settings > General > Keyboard > Text Replacement مراجعه کرده و در بالا و گوشه ی سمت راست صفحه برروی ایکون + تپ کنید .
  3. حال می بایست در قسمت Phrase لوگوی اپل را که در مرحله ی اول کپی کرده بودید ، در این قسمت Paste کنید .
  4. اکنون در قسمت Shortcut ، می بایست کلمه ی Apple یا هر کلمه ی دلخواه دیگری را بعنوان میانبر انتخاب کنید ، تا از این پس هرگاه در نوشته های خود کلمه ی Apple و یا کلمه ی مورد نظر خود را تایپ کردید ، ایکون اپل جایگزین ان شود .
  5. پس از انجام مراحل بالا می بایست برروی گزینه ی Save تپ کنید .
  6. تبریک ! هم اکنون کافیست در دیوایس خود کلمه ی Apple را در برنامه ای مانند Notes و یا هر قسمت دیگر دیوایس خود تایپ کنید . در ان صورت ، خواهید دید که ایکون اپل جایگزین ان خواهد شد .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 66
برچسب ها :

تاريخ : يکشنبه 26 فروردين 1397 | 22:51 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By BlackSkin :.