<strong>اپل</strong> چهارمین <strong>نسخه</strong> <strong>های</strong> <strong>بتای</strong> iOS 11.2.5 ، watchOS 4.2.2 ، macOS 10.13.3 و tvOS 11.2.5 را <strong>عرضه</strong> <strong>کرد</strong>

در روز گذشته ، شرکت اپل دومین نسخه بتای سیستم عامل iOS 11.4 ، tvOS 11.4 و watchOS 4.3.1 را برای توسعه دهنگان خود منتشر کرده است . برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

بطور کلی ، باید بگوییم که شرکت اپل در روز دوشنبه دومین نسخه های بتای iOS 11.4 ، tvOS 11.4 و watchOS 4.3.1 را برای توسعه دهندگان خود عرضه و منتشر کرده است . در واقع ، توسعه دهندگان ثبت شده می توانند این نسخه های بتای جدید را از طریق مرکز توسعه دهندگان اپل دانلود کنند و یا ان ها می توانند با استفاده از مکانیسم بروزرسانی OTA در هر پلتفرم مربوطه ان را نصب کنند .

لازم به ذکر است که ، این نسخه های بتای منتشر شده در روز گذشته ، تنها دو هفته پس از انکه اولین نسخه های بتای ان ها از سوی اپل دردسترس قرار گرفتند ، عرضه شده است و در اینجا آنچکه ما تاکنون می دانیم ، ان است که در iOS 11.4 پشتیبانی از AirPlay 2 و Messages in iCloud بازگردانده شده است و همچنین در tvOS 11.4 قابلیت AirPlay 2 بار دیگر ظاهر شده است و از طرفی ، WatchOS 4.3.1 هشدار می دهد که اپل ممکن است که بزودی پشتیبانی از اپلیکیشن های watchOS 1 را کنار بگذارد .

با این اوصاف ، ما نسخه های بتای منتشر شده در روز گذشته را نصب خواهیم کرد و همانند همیشه ، مطمئن باشید که ما در صورت وجود هرگونه تغییرات جدید دیگر به شما کاربران عزیز گزارش خواهیم داد . البته ، اگر شما این نسخه های بتای جدید را دریافت کرده اید و تغییرات جدیدی را در ان ها مشاهده کرده اید ، می توانید در بخش دیدگاه ها ما را در جریان قرار دهید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : 0
موضوع : | بازدید : 9
برچسب ها :

تاريخ : سه شنبه 28 فروردين 1397 | 21:38 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |