<strong>چگونه</strong> <strong>بدون</strong> <strong>نیاز</strong> به <strong>جیلبریک</strong> <strong>برروی</strong> <strong>ایفون</strong> <strong>خود</strong> <strong>ایکون</strong> <strong>های</strong> <strong>خالی</strong> <strong>ایجاد</strong> <strong>کنیم</strong> ؟

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا برای اولین بار به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه در صورت تمایل ، بتوانید برروی ایفون خود ایکون هایی خالی به منظور چیدمان هوم اسکرین خود ایجاد کنید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

اینکه ایا شما می خواهید تا تصویر پس زمینه ی زیبای خود را برروی دیوایستان نشان دهید ، یا حقیقتا می خواهید تا تنظیمات خود را به منظور انکه متفاوت تر از میلیون ها ایفون موجود دیگر بنظر برسانید ، یکی از بهترین روش ها برای انجام اینکار اضافه کردن ایکون های خالی به هوم اسکرین خود می باشد .

در واقع ، این آیکون های مخفی و نامرئی به شما اجازه خواهند داد تا فضا های خالی برروی هوم اسکرین خود ایجاد کنید که اجازه می دهد تا تصویر پس زمینه ی شما بهتر بنظر برسد و یا آیکون های برنامه ی شما به طرز بسیار خاص تری مرتب و چیده شوند .

به همین منظور ، در این پست اموزشی به شما کاربران عزیز نشان خواهیم داد که چگونه ایکون های شفاف خالی برروی ایفون خود بدون نیاز به جیلبریک و یا هک خاصی ایجاد کنید .

و اما اموزش ایجاد فضا های خالی برروی هوم اسکرین ایفون خود :

  1. ابتدا می بایست به منظور ورود به حالت لرزیدن ایکون ها ، برروی یک ایکون در هوم اسکرین خود تپ کرده و انگشت خود را برروی ان نگه دارید ، مانند اینکه شما می خواهید ایکون یک اپلیکیشن را در پیرامون موجود حذف و یا جابجا کنید . اکنون ، زمانیکه در حالت لرزیدن ایکون ها قرار گرفتید ، می بایست به سمت چپ تا زمانیکه شما به راست ترین و اخرین صفحه ی هوم اسکرین برسید ، سوایپ کنید . چرا که می بایست صفحه ی هوم اسکرین کاملا خالی از ایکون ها به جز نوار داک باشد . در چنین حالتی ، می بایست یک اسکرین شات از ان صفحه ی خالی بگیرید .
  2. سپس در ایفون خود ، می بایست به وب سایت http://iempty.tooliphone.net با استفاده از مرورگر پیشفرض سافاری مراجعه کنید .
  3. اکنون می بایست گزینه ی Create BLANK icons را انتخاب کنید .
  4. حال ، می بایست برروی گزینه ی Add تپ کرده و پس از ان گزینه ی Choose File را انتخاب کنید . اکنون می بایست اسکرین شاتی را که شما در مرحله ی اول گرفته بودید را پیدا کرده و ان را اپلود کنید . در واقع ، این فرایند به وب سایت اجازه می دهد تا آیکون هایی با ظاهر شفاف ایجاد کند ، که در حقیقت قطعاتی از تصویر پس زمینه ی شما بعنوان آیکون هایی استفاده خواهد شد . چرا که ، از آنجاییکه این آیکون ها به سطوح خاصی از  تصویر زمینه ی شما منطبق و یکسان می شوند ، برای هر کسی احساس و تاثیری از شفافیت را القا می کنند .
  5. اکنون ، زمانیکه اسکرین شات شما اپلود شده است ، می بایست کمی به سمت پایین اسکرول کرده و به دنبال بخش Customization باشید ، که در این شرایط ، شما می بایست یک شبکه از ایکون و تصویر پس زمینه ی خود را در پس زمینه ی ان مشاهده کنید . حال ، این جایی است که کار خسته کننده و کسل اور آغاز می شود . در واقع ، برای هر ایکون که شما خواستار خالی گذاشتن برروی هوم اسکرین خود می باشید ، می بایست یکی از ایکون های خالی ایجاد شده را انتخاب کرده و ان را بعنوان یک بوکمارک به هوم اسکرین خود اضافه کنید . بعنوان مثال ، با ایکون ۱×۱ همراه با تپ کردن برروی ان انجام اینکار را اغاز کنید . سپس ، می بایست برروی ایکون اشتراک گذاری در پایین صفحه ی خود که به شکل یک مربع همراه با فلش به سمت بالا می باشد ، تپ کنید و سپس گزینه ی Add to Home Screen را انتخاب کنید . اکنون ، با انجام اینکار ، آیکون خالی به هوم اسکرین شما اضافه خواهد شد . چگونه بدون نیاز به جیلبریک برروی ایفون خود ایکون های خالی ایجاد کنیم ؟
  6. خال ، می بایست این فرایند را برای تمامی ایکون هایی که شما خواستار ایجاد شفافیت برروی هوم اسکرین خود هستید ، تکرار کنید .
  7. بنابراین ، زمانیکه این فرایند را طی کردید ، شما می توانید آیکون های برنامه ی خود را بگونه ای مجددا تنظیم کنید که متناسب با آنچه که می خواهید انجام شوند .چگونه بدون نیاز به جیلبریک برروی ایفون خود ایکون های خالی ایجاد کنیم ؟

لازم به ذکر است که ، ناکامی این موضوع ان است که اگر شما تصویر پس زمینه ی خود را تغییر دهید اما بخواهید همچنان فضا های خالی برروی هوم اسکرین خود را حفظ کنید ، شما می بایست از طریق این فرایند مجددا مراحل را انجام دهید . اما نکته ی دیگر این فرایند ان است که اگر بطور تصادفی برروی هر یک از ایکون های خالی تپ کنید ، ان ایکون تپ شده در سافاری اجرا خواهد شد . بنابراین ، تمامی این موارد را در ذهن داشته باشید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : 0
موضوع : | بازدید : 12
برچسب ها :

تاريخ : سه شنبه 28 فروردين 1397 | 21:38 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |