<strong><strong><strong>تصاویر</strong></strong></strong> پس <strong><strong><strong>زمینه</strong></strong></strong> <strong>هفته</strong> : <strong>دانلود</strong> تصاویر پس زمینه ی <strong><strong>ایپد</strong></strong> <strong><strong>جدید</strong></strong> <strong>برای</strong> <strong>ایفون</strong> (<strong>مجموعه</strong> تصاویر پس زمینه از ایپد جدید <strong>معرفی</strong> <strong>شده</strong>)

طبق وعده ای که داده بودیم تا هر هفته در روز دوشنبه ، تصاویر پس زمینه برای شما کاربران عزیز عرضه کنیم ، این هفته قصد داریم مجموعه تصاویر پس زمینه از ایپد جدید معرفی شده را برای دیوایس های شما در وب سایت جاست تک عرضه کنیم . بنابراین در ادامه با جاست تک همراه باشید.

از این پس قصد داریم ، هر هفته در روز دوشنبه تصاویری زیبا را با عنوان تصاویر هفته برای دیوایس های شما در وب سایت جاست تک عرضه کنیم . در واقع هدف اصلی ما ان است که بتوانیم ، تصاویری باورنکردنی و زیبا را از فضای اینترنت جمع اوری کرده و ان ها را برای شما کاربران عزیز در وب سایت قرار دهیم . این تصاویر که معمولا با اخرین نسخه از سیستم عامل iOS سازگار می باشد ، گاهی مختص دستگاه هایی همچون ایفون و یا ایپد و یا هر دوی ان ها می باشد . همچنین از این پس می توانید هر هفته با دنبال کردن این تصاویر ، به تصاویر پس زمینه ی دیوایس خود رنگ و بویی تازه ببخشید تا از تصاویر تکراری و بی کیفیت راحت شوید .

اما همانطور که مطلع می باشید ، ایپد جدید ۹.۷ اینچی با توجه به پشتیبانی اخیر خود از اپل پنسل و ارتقا یافتن تراشه ی ان ، یک فرایند محاسبه شده از سوی اپل بشمار می اید . حال ، با تمام این تفاسیر ، این ایپد جدید معرفی شده واقعا این سوال را مطرح می کند که ایا یک ایپد پرو ارزش دو برابر قیمت را دارد ؟ بعنوان مثال ، اگر شما به دنبال یک صفحه نمایش IPS ، نسل دوم تاچ ایدی و یا یک صفحه نمایش True Tone هستید ، در ان صورت باید گفتکه شما مجبور به ارتقا خواهید بود . در عین حال ، همراه با پشتیبانی از قلم و یک پردازشگر عالی ، این ایپد جدید دیوایس انتخابی برای بسیاری از مشتریان خواهد شد . در همین راستا ، تبلیغات برای این دیوایس شامل برخی از تصاویر باور نکردنی می باشد که ما احتمال می دهیم با اپل پنسل ایجاد شده اند . در این صورت ، باید گفتکه ما قصد داریم تا بطور طبیعی آنها را بعنوان تصاویر پس زمینه در این پست برای ایفون های شما قرار دهیم .

لازم به ذکر است که ، این تصاویر پس زمینه از سایت اپل استور استخراج شده اند . از طرفی ، این تصاویر پس زمینه بسیار رنگارنگ هستند که منجر به تصاویر پس زمینه ی عالی شده اند ، چرا که این رنگ های متنوع باعث جلب توجه خواهند شد که بعنوان یک تصویر پس زمینه در لاک اسکرین بسیار زیبا خواهد بود .

قابل ذکر است که ، برای ذخیره کردن این تصاویر در دیوایس خود ، ابتدا برروی تصاویر مورد نظر کلیک کرده و تا لود شدن کامل ان صبر کنید و سپس ان را در Camera Roll ذخیره کنید و بعد ان تصویر را برای پس زمینه ی دیوایس خود تنظیم کنید .

  1. دانلود : ایفون (پلاس)   |   ایفون X تصاویر پس زمینه هفته : دانلود تصاویر پس زمینه ی ایپد جدید برای ایفون (مجموعه تصاویر پس زمینه از ایپد جدید معرفی شده)
  2. دانلود : ایفون (پلاس)   |   ایفون X 
  3. دانلود : ایفون (پلاس)   |   ایفون X تصاویر پس زمینه هفته : دانلود تصاویر پس زمینه ی ایپد جدید برای ایفون (مجموعه تصاویر پس زمینه از ایپد جدید معرفی شده)
  4. دانلود : ایفون (پلاس)   |   ایفون X 

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : 0
موضوع : | بازدید : 11
برچسب ها :

تاريخ : سه شنبه 28 فروردين 1397 | 21:38 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |