در این پست اموزشی ، قصد داریم تا شما کاربران عزیز را با یکی دیگر از قابلیت های کلیدی و کاربردی در مرورگر سافاری برای سیستم های مبتنی بر مک اشنا کنیم . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

همانطور که در جریان می باشید ، کاربران مک در طولانی مدت قادر به باز کردن مجدد یک تب بسته شده در مرورگر سافاری با استفاده از یک کلید میانبر می باشند ، اما اگر مدت زمان اندکی گذشته باشد و یا اگر شما یک تب خاصی را که در سافاری بسته اید ، بخواهید مجددا ان را باز کنید ، ان وقت باید چه کاری انجام داد ؟ به همین منظور ، بنظر می رسد که اخرین نسخه از مرورگر سافاری برای سیستم عامل مک ، از یک گزینه ی انتخابی مبتنی بر فهرست یک منو پشتیبانی می کند که از طریق ان می توانید به اسانی لیست اخرین تب هایی را که اخیرا در این مرورگر بسته اید را مشاهده کنید و همچنین پس از آن شما می توانید هر تبی را که در این مرورگر بسته اید را انتخاب کرده و مجددا ان را باز کنید .

در همین راستا ، در این پست اموزشی قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه از این قابلیت کاربردی به منظور باز کردن مجدد اخرین تب های بسته شده در مرروگر سافاری استفاده کنید .

و اما اموزش باز کردن مجدد اخرین تب های بسته شده در مرورگر سافاری :

  1. ابتدا می بایست در مک و در هر تبی که از مرورگر سافاری برای شما باز می باشد ، برروی گزینه ی (+) در نوار زبانه سافاری کلیک کرده و برروی ان نگه دارید . (همانند تصویر زیر) چگونه در مک به <strong>کمک</strong> یک <strong>روش</strong> <strong>ساده</strong> اخرین تب هایی را که در مرورگر سافاری بسته <strong>ایم</strong> را مجددا باز کنیم ؟
  2. حال در لیستی که برای شما نمایان خواهد شد ، می بایست هر تبی را که می خواهید تا مجددا برای شما باز شود را انتخاب کنید .چگونه در مک به کمک یک روش ساده اخرین تب هایی را که در مرورگر سافاری بسته ایم را مجددا باز کنیم ؟
  3. در پایان می بایست در صورت نیاز ، مراحل بالا را برای باز کردن مجدد اخرین تب های بسته شده در مرورگر سافاری تکرار کنید .

اما بطور کلی ، می توان این روش را یک راه حل ساده و موثر برای باز کردن مجدد اخرین تب های بسته شده در مرورگر سافار برای سیستم های مک بشمار اورد . از طرفی هم شاید بهترین قسمت در مورد این رویکرد ان باشد که به شما اجازه داده می شود تا در بین اخرین تب های بسته شده در این مروگر جستجو کرده و از بین ان ها تب خاص و مورد نظر خود را انتخاب کرده و مجددا ان را باز کنید . اما در حالیکه انتخاب دکمه های Command+Z در کیبورد باعث می شود تا فقط اخرین تب های بسته شده در سافاری به ترتیب زمان ان باز شوند .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 44
برچسب ها :

تاريخ : شنبه 1 ارديبهشت 1397 | 6:59 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By VatanSkin :.