<strong>اپل</strong> <strong>پیش</strong> از <strong>روز</strong> <strong>زمین</strong> <strong>ربات</strong> <strong>جدید</strong> برش <strong>ایفون</strong> را با <strong>نام</strong> Daisy <strong>معرفی</strong> می <strong>کند</strong>

شرکت اپل به منظور اهمیت دادن به روز زمین ربات جدید بازیافتی خود را با نام Daisy معرفی و همچنین گزارش تمامی اقدامات خود در سال گذشته را اعلام و مشخص کرده است . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

شرکت اپل در روز پنجشنبه گزارش محیط زیست سال ۲۰۱۸ خود را به اشتراک گذاشته است ، که در ان تمامی اقداماتی که این شرکت در سال گذشته دربر گرفته است تا تاثیر آن برروی محیط زیست کاهش یابد را برجسته و مشخص کرده است . از طرفی ، همانطور که در اوایل ماه جاری اعلام شده بود ، این کمپانی به هدف بلند مدت خود در جهت استفاده از انرژی های تجدید پذیر با توان ۱۰۰ درصدی از عملیات خود رسیده است و حتی این کمپانی می گوید که بیش از ۲۰ تامین کننده ی خود را متقاعد کرده است تا به همان هدف متعهد شوند .

همچنین ، این گزارش سال ۲۰۱۸ جدیدترین ربات بازیافتی اپل با نام Daisy را نشان می دهد . در واقع ، این ربات Daisy تکنولوژی انقلابی خود را براساس یادگیری های این کمپانی از ربات Liam ، که اولین ربات جداساز عرضه و راه اندازی شده این کمپانی در سال ۲۰۱۶ می باشد ، بکار خواهد گرفت . همچنین ، این ربات با ۹ نسخه ی متفاوت از آیفون ها کار می کند و می تواند بیش از ۲۰۰ تا از ان ها را در هر ساعت از هم جدا کند یا از بین ببرد و یا مواد بسیار با ارزش را که نمی توان به روش مرسوم بازیافت کرد ، مرتب سازی کند .

علاوه براین ، شرکت اپل اعلام کرده است که برای هر دیوایسی که از طریق برنامه ی بازیافت GiveBack خود دریافت کرده است ، از حالا تا ۳۰ آوریل آن را به سازمان غیر انتفاعی حفاظت بین المللی اهدا خواهد کرد . اما در آخر باید گفتکه در روز شنبه ، کاربران اپل واچ از چالش های روز زمین مطلع خواهند شد . به این صورتکه ، با تکمیل یک تمرین ۳۰ دقیقه ای در روز یکشنبه ، شما یک نشان خاص و استیکر iMessage دریافت خواهید کرد .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 46
برچسب ها :

تاريخ : شنبه 1 ارديبهشت 1397 | 6:59 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By BlackSkin :.