اپل پیش از روز زمین ربات جدید جدا کننده ایفون را با نام Daisy معرفی می کند

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 47

<strong>اپل</strong> <strong>پیش</strong> از <strong>روز</strong> <strong>زمین</strong> <strong>ربات</strong> <strong>جدید</strong> برش <strong>ایفون</strong> را با <strong>نام</strong> Daisy <strong>معرفی</strong> می <strong>کند</strong>

شرکت اپل به منظور اهمیت دادن به روز زمین ربات جدید بازیافتی خود را با نام Daisy معرفی و همچنین گزارش تمامی اقدامات خود در سال گذشته را اعلام و مشخص کرده است . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

شرکت اپل در روز پنجشنبه گزارش محیط زیست سال ۲۰۱۸ خود را به اشتراک گذاشته است ، که در ان تمامی اقداماتی که این شرکت در سال گذشته دربر گرفته است تا تاثیر آن برروی محیط زیست کاهش یابد را برجسته و مشخص کرده است . از طرفی ، همانطور که در اوایل ماه جاری اعلام شده بود ، این کمپانی به هدف بلند مدت خود در جهت استفاده از انرژی های تجدید پذیر با توان ۱۰۰ درصدی از عملیات خود رسیده است و حتی این کمپانی می گوید که بیش از ۲۰ تامین کننده ی خود را متقاعد کرده است تا به همان هدف متعهد شوند .

همچنین ، این گزارش سال ۲۰۱۸ جدیدترین ربات بازیافتی اپل با نام Daisy را نشان می دهد . در واقع ، این ربات Daisy تکنولوژی انقلابی خود را براساس یادگیری های این کمپانی از ربات Liam ، که اولین ربات جداساز عرضه و راه اندازی شده این کمپانی در سال ۲۰۱۶ می باشد ، بکار خواهد گرفت . همچنین ، این ربات با ۹ نسخه ی متفاوت از آیفون ها کار می کند و می تواند بیش از ۲۰۰ تا از ان ها را در هر ساعت از هم جدا کند یا از بین ببرد و یا مواد بسیار با ارزش را که نمی توان به روش مرسوم بازیافت کرد ، مرتب سازی کند .

علاوه براین ، شرکت اپل اعلام کرده است که برای هر دیوایسی که از طریق برنامه ی بازیافت GiveBack خود دریافت کرده است ، از حالا تا ۳۰ آوریل آن را به سازمان غیر انتفاعی حفاظت بین المللی اهدا خواهد کرد . اما در آخر باید گفتکه در روز شنبه ، کاربران اپل واچ از چالش های روز زمین مطلع خواهند شد . به این صورتکه ، با تکمیل یک تمرین ۳۰ دقیقه ای در روز یکشنبه ، شما یک نشان خاص و استیکر iMessage دریافت خواهید کرد .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

شنبه 1 ارديبهشت 1397 - 6:59
قدرت گرفته از نیلوبلاگ