<strong>چگونه</strong> <strong>سریعا</strong> در <strong>ایفون</strong> یک <strong><strong>شماره</strong></strong> <strong>تلفن</strong> را <strong>مجددا</strong> شماره <strong>گیری</strong> <strong>کنیم</strong> ؟ (Redial)

امروز قصد داریم در جاست تک ، به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه از ویژگی پنهان Redial در برنامه ی Phone برای شماره گیری مجدد تماس ها استفاده کنید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که تمامی کاربران اپل مطلع می باشند که برنامه ی Phone در ایفون ، می تواند مسیر ورودی و خروجی تماس های تلفنی ان ها را در حافظه ی خود نگه دارد . به این صورتکه ، شما می توانید با استفاده از لیست های اخیر خود در برنامه ی Phone ، اقدام به شماره گیری و تماس مجدد (Redial) با اخرین شماره تلفن موجود در دیوایس خود کنید . در واقع ، این روش را می توان یکی از سریعترین راه ها برای برقراری تماس با اخرین شماره ی گرفته شده برای خود بشمار اورد ، که می تواند در بسیاری از مواقع کاربردی و سریع بنظر برسد .

به این صورتکه ، اگر بخواهیم دقیق تر توضیح دهیم ، باید بگوییم که این ترفند به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید اخرین تماسی را که با ایفون خود شماره گیری کرده اید را تنها با یک تپ ساده برروی ان ، شماره ی مورد نظر را مجددا شماره گیری (Redial) کرده و تماس خود را برقرار کنید ، بدون انکه نیاز باشد تا دوباره شماره ی فرد مورد نظر را وارد کنید .

و اما اموزش شماره گیری مجدد یک شماره تلفن در ایفون :

  1. ابتدا برنامه ی Phone را اجرا کرده و به قسمت Keypad مراجعه کنید .
  2. حال برروی گزینه ی تماس سبز رنگ تپ کنید . (مانند تصویر زیر)
  3. اکنون خواهید دید که اخرین شماره ای که با ایفون خود گرفته اید ، فورا برای شما نمایان خواهد شد . سپس شما می توانید پس از انجام تغییرات لازم برروی گزینه ی تماس سبز رنگ مجددا تب کرده تا با شماره ی مورد نظر تماس گرفته شود .

در پایان ، قابل ذکر است که این روش را می توان یک روش بسیار کاربردی بشمار اورد ، چرا که از این طریق می توان بلافاصله اخرین شماره ی گرفته شده را بدون شماره گیری مجدد ان ، در بخش Keypad مشاهده و سپس با ان شماره تماس حاصل کرد .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 32
برچسب ها :

تاريخ : يکشنبه 2 ارديبهشت 1397 | 16:04 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By BlackSkin :.