<strong>اینستگرام</strong> <strong>ابزار</strong> <strong>وعده</strong> <strong><strong>داده</strong></strong> <strong>شده</strong> <strong>خود</strong> را <strong>برای</strong> <strong>دانلود</strong> یک <strong>نسخه</strong> <strong>کپی</strong> از داده <strong>های</strong> <strong>حساب</strong> <strong>مربوط</strong> به <strong>شما</strong> را <strong>راه</strong> <strong>اندازی</strong> <strong>کرد</strong>

همانطور که انتظار می رفت و ارزوی خیلی از کاربران بود ، بالاخره توسعه دهندگان اینستگرام امکان دانلود یک نسخه ی کپی از داده های حساب مربوط به کاربران را راه اندازی کرده است . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

همانطور که یک هفته ی پیش شایعه شده بود ، اینستگرام در روز سه شنبه یک ابزار جدید کاربردی و قابل استفاده را به منظور دانلود داده ها و اطلاعات از حساب مربوط به کاربران را راه اندازی کرده است .

در واقع ، این قابلیت اشاره شده برروی وب از طریق نشانی instagram.com/download/request دردسترس می باشد و این امر باعث می شود تا چنین قابلیت مشابه ای را برای کاربران اینستگرام که همتای فیسبوکشان برای سال هاست از چنین ویژگی برخوردار می باشند ، بهرمند شوند .

لازم به ذکر است که ، یک سخنگوی اینستگرام به وب سایت TechCrunch در روز سه شنبه گفته است که ، در حالیکه این ابزار دانلود داده ها و اطلاعات درحال حاضر برای همگان برروی وب دردسترس می باشد ، دسترسی از طریق iOS و اندروید هنوز به پایان نرسیده است .

اموزش : آموزش دانلود تصاویر و ویدئو های اینستگرام به کمک یک ربات در تلگرام

در این صورت ، اگر شما تاکنون از ابزار دانلود داده ها و اطلاعات حساب خود در اینسنگرام استفاده کرده باشید ، در ان صورت شما می بایست در همان لحظه احساس اسودگی خاطر کنید ، چرا که پس از ارسال درخواست از سوی شما ، می بایست تا بیش از ۴۸ ساعت به منظور اینکه سیستم بتواند یک آرشیو قابل دانلود از اطلاعات و داده های اینستگرام شما ایجاد کند ، صبر کنید .

اموزش : اموزش نصب اینستگرام حرفه ای (++Instagram) برروی ایفون ، ایپاد و ایپد (بدون نیاز به جیلبریک)

حال ، زمانیکه ارشیو شما اماده باشد ، شما می بایست یک لینک دانلود در اینباکس خود دریافت کنید .

اکنون پس از دانلود ، می توانید ارشیو دانلود شده خود را به منظور مرور در نسخه های کپی از تصاویر ، ویدئو ها ، استوری ها ، همچنین هرگونه پیام های مبادله شده ، نظرات برروی پست های خود و بسیاری از موارد دیگر را که به اشتراک گذاشته شده اند ، باز و مشاهده کنید .

لازم به ذکر است که ، این ویژگی با قانون حفظ حریم خصوصی GDPR در اتحادیه اروپا مطابق می باشد . همچنین ، بزودی اموزش استفاده از این ابزار را برای شما کابران عزیز در وب سات قرار خواهیم داد .امتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 85
برچسب ها :

تاريخ : جمعه 7 ارديبهشت 1397 | 7:31 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By BlackSkin :.