<strong>میزان</strong> <strong>پذیرش</strong> iOS 11 به 76 <strong>درصد</strong> <strong>افزایش</strong> <strong>یافته</strong> <strong>است</strong>

براساس اخرین گزارشات منتشر شده ، ظاهرا سیستم عامل iOS 11 برروی ۷۶ درصد از دیوایس های فعال نصب شده است . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

همانطور که اشاره شد ، در حال حاضر سیستم عامل iOS 11 شرکت اپل برروی ۷۶ درصد از دیوایس های فعال در سراسر دنیا سلطه دارد .

در واقع ، اصل این داد ها و اطلاعات جدید توسط اپ استور در تاریخ ۲۲ اوریل ۲۰۱۸ بدست امده است و در روز گذشته از طریق داشبورد برای توسعه دهندگان اپل منتشر شده است . از طرفی ، این در حالی می باشد که iOS 10 همچنان برروی ۱۹ درصد از دیوایس های فعال iOS یافت می شود ، در حالیکه نسخه های قدیمی تر ۵ درصد از دیوایس هایی را که توسط سیستم عامل iOS 11 پشتیبانی نمی شوند ، مورد هدف قرار داده اند .

از سوی دیگر ، شرکت اپل در روز ۱۸ ژانویه گفته است که سیستم عامل iOS 11 برروی ۶۵ درصد از دیوایس های فعال سلطه داشته شده است ، به این معنا که این سیستم عامل در سه ماهه ی گذشته با هدف یازده درصدی افزایش یافته است . لازم به ذکر است که ، بروزرسانی نرم افزاری عمده ی iOS 11.2 در ماه دسامبر و iOS 11.3 در ماه مارچ احتمالا به افزایش تعداد پذیرش iOS 11 کمک کرده است .

همچنین ، برای مقایسه و قرار دادن آن در برخی از موارد ، باید گفتکه اندروید ۸.۰ Oreo که آخرین و بزرگترین نسخه از سیستم عامل موبایل گوگل می باشد ، برروی ۴.۶ درصد از دیوایس هایی که از سرویس های گوگل پلی استفاده می کنند ، نصب شده است . لازم به ذکر است که ، داشبورد گوگل اندروید برای توسعه دهندگان ، اسمارت فون ها و تبلت هایی را که سرویس های Play را اجرا نمی کنند و یا از فروشگاه های برنامه های شخص ثالث استفاده می کنند ، به حساب نمی اورد .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 72
برچسب ها :

تاريخ : جمعه 7 ارديبهشت 1397 | 7:31 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By BlackSkin :.