در نهایت ایتونز در مایکروسافت استور قرار گرفت

در نهایت ایتونز در مایکروسافت استور قرار گرفت

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 62

همانطور که انتظار می رفت ، بالاخره نرم افزار ایتونز در روز جمعه بصورت رسمی در ویندوز استور برای کاربران قرار گرفته است . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

سرانجام ، نرم افزار ایتونز برای سیستم عامل ویندوز برروی فروشگاه نرم افزاری مایکروسافت استور دردسترس قرار گرفته است.

بنابراین ، درحال حاضر کاربران ویندوز ۱۰S می توانند برنامه ی رسانه دیجیتال اپل را برروی PC خود داشته باشند . مهمتر از همه ، هم اکنون آنها می توانند به رادیو Beats 1 گوش دهند و به سادگی با نصب ایتونز برروی سیستم خودشان از اشتراک اپل موزیکشان لذت ببرند . لازم به ذکر است که ، ویندوز ۱۰S بگونه ای می باشد که اجازه نمی دهد تا کاربران هر نوع نرم افزاری را برروی PC های خودشان که از طریق فروشگاه دیجیتال مایکروسافت به دست نیامده است ، نصب کنند .

از سوی دیگر ، باید گفتکه نصب این برنامه در حدود ۴۷۸ مگابایت سنجیده می شود .

همچنین ، بیاد داشته باشید که ایتونز برای ویندوز یک برنامه ی ۶۴ بیتی بشمار می اید که از معماری x86 یا x64 پشتیبانی می کند و به نسخه ی ۱۶۲۹۹.۰ یا بالاتر در ویندوز ۱۰ نیاز دارد . از طرفی ، این نرم افزار می بایست برروی هارد درایو داخلی شما نصب شود . همچنین ، نصب ایتونز از طریق مایکروسافت استور جایگزین هر نسخه ی موجود برروی سیستم شما می شود .

در نظر داشته باشید که همچون قبل ، کاربرانی به غیر از ویندوز ۱۰S می توانند بصورت رایگان برای دریافت و نصب ایتونز بصورت مستقل از وب سایت اپل اقدام کنند یا ایتونز را از ویندوز استور در صورتیکه ان ها مایل و قادر به دریافت بروزرسانی ها و دانلود مجدد آیتونز از لیست خرید های خودشان باشند ، دانلود کنند .

در پایان ، گفتنی است که مایکروسافت در ماه می سال ۲۰۱۷ اعلام کرده بود که ایتونز پیش از پایان سال در فروشگاه قرار خواهد گرفت ، اما این برنامه در ماه دسامبر به تأخیر افتاده بود ، زیرا اپل نیاز داشت تا (کمی زمان بیشتری برای ارائه ی آن داشته باشد) . از طرفی ، وب سایت The Verge گفته بود که ایتونز یکی از برنامه هایی می باشد که کاربران ویندوز اغلب در فروشگاه مایکروسافت جستجو می کنند .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

يکشنبه 9 ارديبهشت 1397 - 10:56
قدرت گرفته از نیلوبلاگ