چگونه در سیستم عامل مک دستیار هوشمند صوتی اپل (سیری) را غیرفعال کنیم ؟

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 119

<strong>چگونه</strong> در <strong>سیستم</strong> <strong>عامل</strong> مک <strong>دستیار</strong> <strong>هوشمند</strong> <strong>صوتی</strong> <strong>اپل</strong> (<strong>سیری</strong>) را <strong>غیرفعال</strong> <strong>کنیم</strong> ؟

امروز قصد داریم تا در این پست اموزشی ، به شما کاربران عزیز اموزش دهیم که چگونه دستیار هوشمند صوتی اپل (سیری) را در سیستم های مبتنی بر مک بطور کامل غیرفعال کنید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بدون شک می توان گفتکه بسیاری از کاربران بنا به دلایلی خاص مانند عدم استفاده از سرویس های سیری در کامپیوتر خود و یا تنها به دلیل استفاده از خدمات این دستیار هوشمند در ایفون و یا ایپدشان ، مایل به استفاده از دستیار صوتی اپل در سیستم های مک خود نمی باشند و خواستار غیرفعال کردن این قابلیت در کامپیوتر های شخصیشان می باشند . به همین منظور ، شرکت اپل این امکان را به شما داده است تا بتوانید به سادگی سیری را در سیستم عامل مک غیرفعال کنید که با انجام اینکار نه تنها این دستیار صوتی در سیستم عامل شما غیرفعال خواهد شد ، بلکه ایکون ان نیز از قسمت منو بار و یا تاچ بار در صورت وجود حذف خواهد شد .

و اما اموزش غیرفعال کردن دستیار هوشمند (سیری) در سیستم عامل مک :

  1. ابتدا می بایست به منوی اپل مراجعه کرده و سپس گزینه ی System Preferences را انتخاب کنید .
  2. حال می بایست در صفحه ی System Preferences ، برروی گزینه ی Siri کلیک کنید .
  3. اکنون می بایست در قسمت سمت چپ این پنجره ی باز شده ، تیک گزینه ی Enable Siri را برداشته تا این دستیار هوشمند در سیستم شما غیرفعال شود .
  4. در نهایت ، می بایست پنجره ی Siri را ببندید .چگونه در سیستم عامل مک دستیار هوشمند صوتی اپل (سیری) را غیرفعال کنیم ؟

اما همانطور که گفته شد ، با غیرفعال کردن سیری ، ایکون این دستیار هوشمند در منو بار و در صورت وجود تاچ بار حذف خواهد شد و از این پس این دستیار هوشمند نه تنها در سیستم شما بطور کامل غیرفعال خواهد بود ، بلکه به هیچ دلیل دیگری قابل فراخوانی نمی باشد .

و اما اموزش فعال کردن دستیار هوشمند سیری در سیستم عامل مک :

در واقع ، همانطور که شما توانستید سیری را در سیستم خود غیرفعال کنید ، می توانید در هر زمانیکه به ان نیاز پیدا کردید ، مجددا فعال کنید . به این صورتکه می بایست برعکس مراحل بالا را انجام دهید .

  1. ابتدا می بایست به منوی اپل مراجعه کرده و سپس گزینه ی System Preferences را انتخاب کنید .
  2. حال می بایست در صفحه ی System Preferences ، برروی گزینه ی Siri کلیک کنید .
  3. اکنون می بایست در قسمت سمت چپ از پنجره ی باز شده ، تیک گزینه ی Enable Siri را بزنید تا این دستیار هوشمند در سیستم شما مجددا فعال شود .
  4. در اخر ، می بایست در صورت نمایان شدن یک پیغام پاپ اپ برروی گزینه ی Enable کلیک کرده و سپس پنجره ی System Preferences را ببندید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

يکشنبه 6 خرداد 1397 - 8:21
قدرت گرفته از نیلوبلاگ