در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه در صورت تمایل به سایر اطلاعات مربوط به دیوایس های اپل خود همراه با ایکلود دسترسی پیدا کنید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

ایا تا بحال شما هم به جزئیاتی از سایر دیوایس های اپل خود نیاز داشته اید اما نتوانید به ان ها دست پیدا کنید ؟ چرا که شاید دیوایس شما در خانه باشد و شما در اداره باشید ، یا شاید شما دیوایس خودتان را همراه با خود داشته باشید ، اما نتوانید به جزئیاتی که شما به ان نیاز دارید ، دست پیدا کنید .

بنابراین ، اگر شما از ایکلود در میان دیوایس های خودتان استفاده می کنید ، شما می توانید اطلاعاتی را که به ان نیاز دارید ، سریعا در ایفون خود به ان دست پیدا کنید. حال ، اینکه ایا این اطلاعات مورد نیاز مربوط به یک شماره مدل می باشد و یا نسخه ی فعلی سیستم عامل ، شما می توانید ان ها را با یک چند تپ ساده بازیابی کنید.

و اما دریافت اطلاعات مرتبط با دیوایس اپلی خود از طریق ایکلود :

در همین راستا ، تمامی دیوایس هایی که شما در ان از ایکلودی همراه با یک حساب مشترک استفاده می کنید ، با دنبال کردن این مراحلی که در ادامه به ان ها اشاره خواهیم کرد ، براحتی قابل مشاهده می باشند .

  1. ابتدا می بایست برنامه ی Settings را باز کنید .
  2. سپس می بایست در بالای صفحه برروی پروفایل/نام خود تپ کنید .
  3. حال می بایست برای مشاهده ی یک لیست از دیوایس های خود با اسکرول کردن به سمت پایین صفحه بروید .

در این صورت ، سپس شما می توانید هر یک از آنها را انتخاب کرده تا بتوانید به جزئیاتی که شما به ان ها نیاز دارید ، دست پیدا کنید . در نتیجه ، اینکه ایا شما یک مک ، ایپد ، اپل تی وی و یا اپل واچ داشته باشید ، شما می توانید مدل ، نسخه ی سیستم عامل و سریال نامبر را برای دیوایس خود مشاهده کنید .

علاوه براین ، اگر سایر دیوایس های شخصی شما از ایکلود استفاده می کنند ، ان ها نیز قابل مشاهده هستند . بعنوان مثال ، اگر شما ایکلود را برروی دستگاه ویندوزی خود نصب کرده باشید ، ان کامپیوتر نیز نمایش داده خواهد شد . از طرفی ، در حالیکه شما ممکن است که قادر به مشاهده ی سریال نامبر نباشید ، شما همچنان می توانید نسخه ی سیستم عامل از ان دیوایس را مشاهده کنید .

و اما نکته ی کاربردی :

شما همچنین ممکن است که متوجه شده باشید که در زمانیکه شما یک دیوایس را انتخاب می کنید ، گزینه ای برای حذف ان از حساب کاربری خود دارید . در واقع ، این گزینه برای ان دیوایس هایی که شما دیگر از ان ها استفاده نمی کنید یا مطعق به شما نمی باشند ، اما همچنان در لیست شما باقی مانده اند ، کاربردی و مفید می باشد .

بنابراین ، برای حذف ان کافیست تا تنها برروی گزینه ی Remove from Account تپ کرده و سپس گزینه ی Remove را برای تایید این عمل انتخاب کنید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 109
برچسب ها :

تاريخ : جمعه 25 خرداد 1397 | 4:49 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By BlackSkin :.