<strong>نحوه</strong> ی <strong>استفاده</strong> از <strong>اپل</strong> <strong>واچ</strong> <strong>سیری</strong> <strong>فیس</strong> در watchOS 5 و <strong>نسخه</strong> <strong>های</strong> پس از ان

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه از اپل واچ سیری فیس در watchOS 5 و یا نسخه های پس از ان استفاده کنید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

بطور کلی ، باید بگوییم که اپل واچ سیری فیس در watchOS 5 هوشمندتر و کاربردی تر شده است . در واقع ، می توان گفتکه زمانیکه این امر اولین بار در سپتامبر ۲۰۱۷ عرضه شده بود ، با عنوان Smartest. Watch Face. Ever تبلیغ شده بود که از ان زمان به بعد اپل واچ سیری فیس وعده های زیادی را نشان داده بود ، اما کلمه ی هوشمند احتمالا کلمه ی درستی برای آن توصیف نشده بود . حال ، خوشبختانه همه چیز در حال تغییر است .

و اما تولد دوباره ی اپل واچ سیری فیس :

در واقع ، در بروزرسانی نرم افزاری جدید watchOS 5 که در پاییز امسال بطور رسمی عرضه خواهد شد ، اپل واچ سیری فیس از ماشین یادگیری برای شخصی سازی و نشان دادن محتوای ان استفاده می کند و همچنین این امر در حال حاضر از اپلیکیشن های جانبی پشتیبانی می کند . چرا که در سابق وعده داده شده بود تا بطور فعالانه محتوا و میانبر های مرتبط را براساس آنچکه شما در طول زمان انجام می دهید ، اشاره و پیشنهاد دهد .

بعنوان مثال ، شما ممکن است که یک پیام پاپ اپ و مرتبط با Drive Home Playlist را هر روز درست در زمانیکه شما محل کار را ترک می کنید ، مشاهده کنید . یا شما نزدیک فروشگاه مورد علاقه ی خود هستید ؟ اپل واچ سیری فیس ممکن است که یک گردش خرید سریع را پیشنهاد دهد . همچنین ، این امر نیز می تواند به شما در زمانیکه ترافیک در پیشرو وجود دارد ، هشدار دهد .

بنابراین ، اضافه شدن اپلیکیشن های جانبی ، بطور طبیعی این تجربه را با توجه به اپلیکیشن مورد علاقه ی شما که برای نمایش همراه با سیری فیس تصمیم می گیرد ، شخصی شده تر می کند .

و اما راه اندازی سیری فیس :

در این صورت ، برای شروع همراه با سفارشی کردن یک اپل واچ سیری فیس در watchOS 5 و یا نسخه های پس از ان ، می بایست این دستورالعمل های زیر را دنبال کنید .

  1. ابتدا می بایست به برنامه ی Apple Watch برروی ایفون خود رفته و برروی تب Face Galley در پایین صفحه تپ کنید .
  2. حال می بایست سیری فیس را یافته و برروی ان تپ کنید .
  3. سپس ، توجه کنید که درحال حاضر در زیر بخش Description این صفحه ، دو انتخاب رنگ برای این فیس همچون یکی نسخه ی اصلی و یکی نسخه ی خاکستری تماما جدید وجود دارد . بنابراین ، گزینه ی خود را انتخاب کنید .
  4. پس از ان و در بخش Complications ، گزینه ی مورد نظر خود را همچون Top Left و Top Right را انتخاب کنید .
  5. اکنون می بایست در بالای این صفحه به منظور فعال کردن سیری فیس برروی ADD تپ کنید .نحوه ی استفاده از اپل واچ سیری فیس در watchOS 5 و نسخه های پس از ان
  6. حال می بایست به تب My Watch بازگردید و در زیر بخش My Faces ، برروی فیسی که شما فقط ایجاد کرده اید ، تپ کنید .
  7. سپس برای یافتن بخش Data Sources در این صفحه می بایست به سمت پایین بروید . بصورت پیشفرض ، برنامه ی Apple Watch از تمامی منابع داده های محلی در اپل واچ سیری فیس استفاده خواهد کرد . بنابراین ، تاگل آنهایی را که شما نمی خواهید استفاده کنید ، می بایست غیرفعال کنید .
  8. همچنین در زیر بخش Sports ، به تاگل Favorite Teams توجه کنید و البته اطمینان حاصل نمایید که با باز کردن برنامه ی TVدر iOS ، تیم های ورزشی مورد علاقه ی خود را انتخاب کرده اید . اما اگر شما نمی خواهید تا اطلاعاتی در مورد تیم های ورزشی مورد علاقه ی شما در سیری فیس نشان داده شود ، تاگل ان را غیرفعال کنید .
  9. اما در بخش انتهایی این صفحه ، گزینه ی ۳rd Party Apps وجود دارد که در انجا شما می توانید اپلیکیشن هایی را که توسط اپل ایجاد نشده اند را بیابید .
  10. در پایان ، می بایست به منظور فعال سازی ، گزینه ی Set as current Watch Face را انتخاب کنید .نحوه ی استفاده از اپل واچ سیری فیس در watchOS 5 و نسخه های پس از ان

بنابراین ، اپل واچ سیری فیس در WatchOS 5 در حال رشد است . چرا که به لطف ماشین یادگیری و معرفی پشتیبانی از اپلیکیشن های جانبی ، سیری فیس شخصی تر و کاربردی تر شده است .

نحوه ی استفاده از اپل واچ سیری فیس در watchOS 5 و نسخه های پس از ان

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 101
برچسب ها :

تاريخ : جمعه 25 خرداد 1397 | 4:49 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By BlackSkin :.