نحوه ی ایجاد زمان هشدار پیشفرض در برنامه ی Calendar برای رویداد ها در ایفون

نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 38

<strong>نحوه</strong> ی <strong>ایجاد</strong> <strong>زمان</strong> <strong>هشدار</strong> <strong>پیشفرض</strong> در <strong>برنامه</strong> ی Calendar <strong>برای</strong> <strong>رویداد</strong> ها در <strong>ایفون</strong>

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه در صورت نیاز یک زمان هشدار پیشفرض در برنامه ی Calendar برای رویداد هایتان ایجاد کنید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، زمانیکه شما در برنامه ی Calendar در سیستم عامل iOS رویداد هایی را ایجاد می کنید ، شما نیز می توانید به اسانی یک هشداری را برای یاداوری کردن این رویداد به خودتان تنظیم کنید . در واقع ، شما نیز برای امدن این هشدار ها می بایست یک زمانی را تعیین کنید تا در رویداد هایتان بطور خودکار هشدار داده شوند . در نتیجه ، این زمان پیشفرض در برنامه ی Calendar شما نیز می باشد و شما می توانید ان را با توجه به اولویت خودتان تغییر دهید .

بنابراین ، زمانیکه شما زمان هشدار پیشفرض را انطور که می خواهید تنظیم می کنید ، دیگر شما مجبور نخواهید بود تا ان را در زمانیکه رویدادی را ایجاد می کنید ، تغییر دهید مگر انکه شما واقعا نیاز داشتید که در اینجا نحوه ی انجام اینکار را شرح خواهیم داد.

و اما نحوه ی ایجاد زمان های هشدار پیشفرض برای برنامه ی Calendar :

در این صورت ، شما براحتی می توانید زمان های هشدار پیشفرض را برای روز های تولد ، رویداد ها و تمامی رویداد های روزانه در برنامه ی Calendar خود را تغییر دهید.

  1. ابتدا می بایست برنامه ی Settings را باز کنید .
  2. حال می بایست به پایین صفحه رفته و برروی گزینه ی Calendar تپ کنید .
  3. سپس می بایست در صفحه ی Calendar برروی گزینه ی Default Alert Times تپ کنید . نحوه ی ایجاد زمان هشدار پیشفرض در برنامه ی Calendar برای رویداد ها در ایفون
  4. اکنون می بایست در صفحه ی Default Alert Times ، یکی از گزینه های Birthdays ، Events یا All-Day Events را انتخاب کنید . چرا که شما می توانید هر یک را منحصرا تغییر دهید .
  5. حال ، پس از انتخاب یکی از سه گزینه ی مورد نظر و اشاره شده در مرحله ی قبل ، می بایست زمان هشداری را که خواستار استفاده از ان هستید را انتخاب کنید . سپس ، هنگامیکه شما به صفحه ی Default Alert Times بازگردید ، انتخاب خود را در کنار نوع رویداد مشاهده خواهید کرد .نحوه ی ایجاد زمان هشدار پیشفرض در برنامه ی Calendar برای رویداد ها در ایفون

گفتنی است که ، شما حتما متوجه خواهید شد که زمان های هشدار موجود برای روز های تولد (Birthdays) و تمامی رویداد های روز (All-Day Events) دقیقا یکسان هستند . در واقع ، این امر به این دلیل است که روزهای تولد ، تمامی رویداد های روز را در نظر گرفته است . همچنین ، شما گزینه های بیشتری را برای رویداد های عادی مانند ۱۵ دقیقه ، یک روز یا یک هفته قبل را دارید .

و اما تغییر زمان های هشدار برای رویداد ها :

اکنون ، هنگامیکه شما یک رویداد را در Calendar ایجاد می کنید ، می توانید هشدار پیشفرضی را که برای شما تنظیم شده است ، مشاهده کنید و اگر شما بخواهید زمان هشدار را برای این رویداد بخصوص تغییر دهید ، تنها کافیست برروی گزینه ی Alert تپ کنید و زمان جدید خود را انتخاب کنید . شما همچنین می توانید سایر هشدار ها را با تپ کردن برروی گزینه ی Second Alert و انتخاب یک زمان ایجاد کنید .

نحوه ی ایجاد زمان هشدار پیشفرض در برنامه ی Calendar برای رویداد ها در ایفون

و اما هشدار های پیشفرض موجود در برنامه ی Calendar ایفون کاربردی هستند :

در واقع ، اگر شما همواره خواستار یک هشدار در یک ساعت قبل از یک قرار ملاقات و همچنین یک هفته پیش از یک روز تولد و همچنین یک روز پیش از یک رویداد تمام روز هستید ، هشدار های پیشفرض موجود در برنامه ی Calendar مناسب هستند .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

جمعه 8 تير 1397 - 8:59
قدرت گرفته از نیلوبلاگ
close
تبلیغات در اینترنت