نحوه ی شخصی سازی تنظیمات Wake Screen در اپل واچ خود

نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 39

<strong>نحوه</strong> ی <strong>شخصی</strong> <strong>سازی</strong> <strong>تنظیمات</strong> Wake Screen <strong>اپل</strong> <strong>واچ</strong> <strong>خود</strong>

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه در صورت نیاز بتوانید به شخصی سازی تنظیمات Wake Screen در اپل واچ خودتان بپردازید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که زمانیکه شما بطور فعال از اپل واچ خود استفاده نمی کنید ، صفحه نمایش این ساعت هوشمند شما خاموش و اصطلاحا به خواب می رود . اما، برخی از ویژگی های مناسب برای بیدار و روشن کردن صفحه نمایش اپل واچ وجود دارند که عملا می توان گفت برای همگان کاربردی می باشند .

به این صورتکه ، این ویژگی های کاربردی برای روشن کردن صفحه نمایش ساعت اپل همچون مواردی مانند عمل تپ کردن برروی صفحه نمایش به منظور بیدار و روشن کردن ان می باشد یا می توان به موارد دیگری همچون بالا بردن مچ دست خود و همچنین مشاهده ی خودکار آخرین برنامه ای که شما ان را باز کرده اید ، اشاره کرد که این ها درست چند مورد از مواردی می باشند که شما می توانید انجام دهید . به همین منظور ، در اینجا شما می توانید نحوه ی شخصی سازی تنظیمات Wake Screen را در اپل واچ خود مشاهده کنید .

و اما دسترسی به ویژگی های Wake Screen در اپل واچ :

بنابراین ، برای شخصی سازی تنظیمات Wake Screen ، تنها می بایست مراحل زیر را دنبال کنید .

  1. ابتدا می بایست برنامه ی Watch را در ایفون خود باز کنید و یا در اپل واچ خود برنامه ی Settings را باز کنید .
  2. حال به پایین صفحه رفته و برروی گزینه ی General تپ کنید .
  3. اکنون ، می بایست مجددا به پایین صفحه رفته و گزینه ی Wake Screen را انتخاب کنید .نحوه ی شخصی سازی تنظیمات Wake Screen اپل واچ خود

و اما شخصی سازی تنظیمات Wake Screen :

حال ، زمانیکه شما به فضا و صفحه ی Wake Screen وارد شدید ، متوجه خواهید شد که این صفحه به چند بخش تقسیم شده است . بنابراین ، شما این بخش ها را هم در زمانیکه از برنامه ی Watch برروی ایفون خود استفاده می کنید و یا هم در Settings برروی اپل واچ خود مشاهده خواهید کرد .

نحوه ی شخصی سازی تنظیمات Wake Screen اپل واچ خود

و اما سوییچ گزینه ی مربوط به Wake Screen on Wrist Raise :

در واقع ، این ساده ترین روش برای روشن کردن صفحه نمایش اپل واچ شما می باشد . به این صورتکه ، در زمانیکه شما مچ دست خود را بالا می برید ، این عمل بصورت خودکار انجام خواهد شد و بصورت اماده باش قرار خواهد گرفت . همچنین ، می بایست اطمینان حاصل نمایید که شما جهت یابی (Orientation) را در اپل واچتان برای انکه از کدام مچ دستتان استفاده می کنید ، حتما راه اندازی کرده باشید .

به این صورتکه ، می بایست برای انجام انتخاب جهت خود تنها به مسیر General > Watch Orientation مراجعه کنید . سپس می توانید سوییچ گزینه ی Wake Screen on Wrist Raise را با سبز کردن اسلایدر ان ، این قابلیت را فعال کنید .

و اما سوییچ گزینه ی مربوط به Auto-Launch Audio Apps :

این ویژگی مناسب برای کسانیکه به موزیک یا پادکست ها ان هم در حال حرکت گوش می دهند ، ایده ال می باشد . به این صورتکه ، بجای دسترسی به گوشی خود برای کنترل پخش ، این برنامه ها بطور خودکار برروی ساعتتان برای شما به منظور کنترل ان ها نمایش داده خواهد شد .

بنابراین ، برای فعال کردن ان تنها کافیست اسلایدر مربوط به سوییچ گزینه ی Auto-Launch Audio Apps را در حالت سبز قرار دهید .

و اما بخش ON SCREEN WAKE SHOW LAST APP :

در واقع ، این بخش به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید که اخرین برنامه ای را که شما پیش از انکه صفحه نمایش ساعتتان خاموش شود ، باز کرده بودید را نشان دهد .

بگذارید اینگونه بگوییم که شما در حال مشاهده ی تقویم خود هستید ، در نتیجه ، شما می توانید صفحه نمایش را برای نشان دادن این برنامه در هنگامیکه شما مچ دست خود را بالا می برید و به ساعت نگاه می کنید و یا بروی ساعت تپ می کنید تا صفحه ی ان روشن شود ، تنظیم کنید .

بنابراین ، شما تنها می بایست انتخاب خود را انجام دهید ، حال چه شما بخواهید ان را براساس جلسه ، یا براساس زمان ، یا همیشه تنظیم کنید و گفتنی است که پس از انجام انتخاب خود یک علامت در مقابل انتخابتان ظاهر خواهد شد .

و اما بخش ON TAP :

حال اگر شما ترجیح می دهید تا اپل واچ خود را با تپ کردن برروی صفحه نمایش ان روشن کنید ، سپس شما می توانید تصمیم بگیرید که چه مدت زمان صفحه نمایش می بایست زمانیکه شما این کار انجام می دهید ، روشن بماند . لازم به ذکر است که ، تنها دو گزینه وجود دارد که برای ۱۵ یا ۷۰ ثانیه روشن بماند . در این صورت ، برروی انتخاب خود تپ کنید که پس از انتخابتان یک علامت در مقابل گزینه ی انتخابی شما ظاهر خواهد شد .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

جمعه 8 تير 1397 - 8:59
قدرت گرفته از نیلوبلاگ
close
تبلیغات در اینترنت