هم اکنون پنجمین نسخه های بتای iOS 11.4.1 و macOS High Sierra 10.13.6 برای توسعه دهندگان دردسترس می باشد

نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 29

اپل چهارمین <strong>نسخه</strong> <strong>های</strong> <strong>بتای</strong> iOS 11.2.5 ، watchOS 4.2.2 ، macOS 10.13.3 و tvOS 11.2.5 را عرضه کرد

در روز گذشته ، شرکت اپل جدیدترین نسخه های بتای هر چهار سیستم عامل خود را برای توسعه دهنگان منتشر کرده است . برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

همانطور که اشاره شد ، شرکت اپل در روز دوشنبه پنجمین نسخه های بتای بروزرسانی نرم افزاری جزئی از iOS 11.4.1 و macOS High Sierra 10.13.6 را برای توسعه دهندگان ثبت شده خود عرضه کرده است .

در واقع ، این دو نسخه بتای جدید یک هفته پس از عرضه ی نسخه های بتای پیشین ان ها از راه رسیده اند ، در نتیجه باید بگوییم که پنجمین نسخه بتای جدید iOS 11.4.1 که با شماره ساخت (۱۵G5077a) و macOS High Sierra 10.13.6 که با شماره ساخت (۱۷G62a) شناخته می شوند را می توان برروی هر ایفون ، ایپد، ایپاد تاچ و یا مدل های مک پشتیبانی شده همراه با یک پروفایل پیکربندی شده مناسب از اپل و از طریق مکانیسم بروزرسانی نرم افزاری استاندارد نصب کرد .

البته ، لازم به ذکر است که همراه با iOS 12 ، چشم پوشی و نادیده گرفتن از نسخه های بتای منتشر شده در روز گذشته امری ساده و عمومی می باشد . در نتیجه، این دو نسخه بتای منتشر شده در روز گذشته در مقایسه با نسخه های بتای منتشر شده در کنفرانس سالانه WWDC 2018 بسیار جزئی می باشند . بطوریکه ، این در حالی می باشد که در یک بازه زمانی ، نسخه های بتای منتشر شده در روز گذشته بگونه ای بودند که در گذشته هرگاه اپل نسخه بتای جدیدی را منتشر می کرد ، در رابطه با ویژگی های جدید و بهبود عملکرد در ان ها تمرکز می کرد اما اکنون تنها به رفع باگ ها و پایداری سیستم توجه می شود .

با این اوصاف ، ما نسخه های بتای منتشر شده در روز گذشته را نصب خواهیم کرد و همانند همیشه ، مطمئن باشید که ما در صورت وجود هرگونه تغییرات جدید دیگر به شما کاربران عزیز گزارش خواهیم داد . البته ، اگر شما این نسخه های بتای جدید را دریافت کرده اید و تغییرات جدیدی را در ان ها مشاهده کرده اید ، می توانید در بخش دیدگاه ها ما را در جریان قرار دهید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

سه شنبه 12 تير 1397 - 22:19
قدرت گرفته از نیلوبلاگ
close
تبلیغات در اینترنت