نحوه ی تنظیم میزان حجم صدای سیری در اپل واچ

نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 33

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه براساس نیازتان ، میزان حجم صدای سیری در اپل واچ خودتان را تنظیم کنید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که همراه با watchOS 5 و نسخه های پس از ان ، شما می توانید میزان حجم بلندی صدای مربوط به پاسخ های گفتنی سیری را در اپل واچ خود کنترل کنید .

از طرفی هم ، گفتنی است که یک مدل اپل واچ سیری ۳ و یا مدل های جدیدتر ان برای صحبت کردن سیری با شما توسط این روش مورد نیاز است . البته ، در مدل های پیشین ، سیری تنها پاسخ ها را در مچ دست شما همراه با متن و یا تصاویر نمایش خواهد داد .

به همین منظور ، باید بگوییم که اپل واچ سری ۳ دارای یک اسپیکر و میکروفون بسیار قدرتمند داخلی در ان می باشد که این امر باعث می شود تا صحبت کردن با سیری، برقراری تماس های تلفنی ، گوش دادن به موزیک و … اسان تر شود .

به این ترتیب ، برای کمک کردن به کاربرانی که اپل واچ را به مچ دستشان می بندد ، امکان شخصی سازی تجربه ی کار با سیری برای انها وجود دارد . به این صورتکه ، watchOS شامل یک کنترل میزان حجم صدای اختصاص یافته برای سیری در اپل واچ سری ۳ و مدل های جدیدتر ان می باشد .

البته ، این در حالی می باشد که این قابلیت در نسخه های قدیمی تر watchOS امکان پذیر نبود .

و اما خصوصیات مورد نیاز :

مجددا برای تکرار باید بگوییم که ، این ویژگی به موارد زیر نیاز دارد :

  • اپل واچ سیری ۳ و یا نسخه های جدیدتر ان
  • watchOS 5 و یا نسخه های جدیدتر ان

البته ، سیری می بایست در اپل واچ شما نیز فعال شده باشد .

و اما چگونگی تنظیم میزان حجم صدای سیری در اپل واج :

بنابراین ، برای تنظیم میزان حجم صدای مربوط به پاسخ های گفته شده سیری بصورت جداگانه از میزان حجم صدای اصلی سیستم ، می بایست مراحل زیر را دنبال کنید.

  1. ابتدا می بایست Settings را برروی اپل واچ خود باز کنید .<strong>نحوه</strong> ی تنظیم میزان حجم صدای سیری در اپل واچ
  2. سپس می بایست از لیست موجود ، گزینه ی General را انتخاب کنید .نحوه ی تنظیم میزان حجم صدای سیری در اپل واچ
  3. پس از ان ، می بایست برروی Siri تپ کنید .نحوه ی تنظیم میزان حجم صدای سیری در اپل واچ
  4. حال می بایست به پایین صفحه اسکرول کرده تا شما به سر عنوان Voice Volume — Speaker برسید و پس از ان می بایست برروی اسلایدر در زیر ان تپ کرده و Digital Crown را برای تنظیم چگونگی میزان بلندی و یا کم بودن صدا براساس انطور که شما تمایل دارید تا سیری باشد ، بچرخانید .نحوه ی تنظیم میزان حجم صدای سیری در اپل واچ

لازم به ذکر است که ، این تنظیم انجام شده بگونه ای می باشد تا پاسخ های گفته شده سیری از طریق اسپیکر داخلی اعمال شود و نه در زمانیکه سیری با اپل واچ متصل شده شما به هدفون بی سیم بلوتوثی یا اسپیکر های AirPlay و دیوایس ها استفاده می کند .

همچنین ، گفتنی است که یک نسخه از سیری موجود در ایفون ، ایپد و هوم پاد بگونه ای می باشد که در حال حاضر به کاربران اجازه نمی دهد تا میزان حجم صدا از دستورات صوتی را بطور مستقل از میزان حجم صدای اصلی سیستم تنظیم کرد .

البته ، قابل ذکر است که ، یک بروزرسانی نرم افزاری در اینده می تواند به اسانی این ویژگی را برروی سایر دیوایس ها پیاده سازی کند .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

سه شنبه 12 تير 1397 - 22:19
قدرت گرفته از نیلوبلاگ
close
تبلیغات در اینترنت